BMW R 1150 GS Adventure (2003)

Vlastník paja.butcher
Vloženo 19.9.2008
Aktualizováno 1.11.2009

Můj vysněný stroj konečně doma! Černý Adventure s originál kuframa BMW, najeto 49000, stav víceméně velmi dobrý První dojmy z podvozku jsou absolutně pozitivní, ten podvozek je prostě zázrak. Motor a hlavně ty zvuky jsou už trochu slabší

Je to ohromnej stroj, po všech stránkách:) A to má klady i zápory. Předně se to dá tlačit jen po rovině a z kopce, díky el. posilovači brzd to bez zapalování nebrzdí vůbec nebo to blokuje a divně to bzučí při brždění. Ale ta jízda po rozbitý silnici, kde se všichni třesou a já se houpu, to je pohádka:) tak po roce používání najeto 13 000 km (bez větší cesty) a nebejt výměny ložisek v kole (po 60 tis) tak by to bylo opravdu jen samé pozitivum, jednou jsem s tím ujž i bouchnul o asfalt, 2x v bahně a škody : nic

satanas
satanas napsal 05.02.11 v 18:59

Super spesa arbajt dojčland motoratd mašíne vagen Omlovju se za špatné čestina ale snad to pochopojí co tim ja mysleli

zachicz
zachicz napsal 26.02.10 v 22:23

trpaslik72
trpaslik72 napsal 08.02.10 v 14:40

pecka, na tej první fotce čekáš na jeřáb co? 10b

paja.butcher
paja.butcher napsal 25.09.09 v 22:51

děkuji děkuji, mě se ta vosí barva taky líbí, proto jsem nechtěl tuctovou stříbrnou, ale netušil jsem že se barva sedla líbí i všemu co lítá a snadno se rozsedne

xLarry
xLarry napsal 21.09.09 v 11:15

Jo jo krásnej stroj. A ta černá s žlutou