Honda CBR 1000RR Fireblade (2005)

Vlastník Vondys
Vloženo 9.9.2008
Aktualizováno 29.6.2009

Nádherný supersport, po kterém jsem dlouho toužil. Laďák Yoshimura mu dodává supr zvuk.

Tímto strojem jsem nahradil jsem dřívějšího Blackbirda, který je sice supr na cestování, ale váha Blackbirdacca 250 kg proti 190 kg u Fireblada 1000 RR je u sportovního ježdění znát.

S výbornou barvou, laďákem Yoshimura a elekt. tlumičem řízení to byla jasná volba.

Erixo
Erixo napsal 23.09.09 v 16:25

No jo, krasavice každým coulem. A ta dravost z ní taky čučí Příští sezónu musíme něco spáchat... Jinak ať slouží Radys, užívej a kola dole!!!

MaJkY1
MaJkY1 napsal 29.06.09 v 14:21

repsol je nej prostě 10b.

Vondys
Vondys napsal 29.06.09 v 13:35

Těch pantoflí na fotkách s kombinézou si nevšímejte, snažím se najít ty správný boty. Najít správnou helmu je taky problém, pokud se mi nechce utratit cca 7000 za nástřik ...

Vondys
Vondys napsal 29.06.09 v 13:19

Díky za všem za chválu, jsem na ni právem hrdý. Blackbird je skvělej na cestování a lepšího moc nebude, na Firebladovi mám po přejezdu ČR pěkně naklepanou prdel. Ale nezablbnete na něm, váží cca 250 kg, tahle cca 190 kg, to je znatelný rozdíl.
Ale věřte, že jsem po téhle mašině i barvě toužil od doby, co jsem ji uviděl. Jen ta cena byla dlouho nedosažitelná.
Už jsem testoval i okruh v Mostě, ale v dešti, takže jsem ji vlastně nezkusil.

Antii
Antii napsal 07.03.09 v 12:13