Honda CBR 600F (2007)

Vlastník Davepuschkin
Vloženo 7.9.2008
Aktualizováno 14.4.2013

Klasická červenočerná kočka od Hondy. Praktický bajk pro lítání na okreskách i pro delší cestování ve dvou.

První dojmy - Tak jednoduchá na ovládání, jak jen motorka může být :-) Lehce se skládá do zatáček, dobře brzdí a když se vyžene do vyšších otáček, tak sviští dost rychle. Řekl bych, že design má nadčasový a tak je uvidíme ještě dlouhá léta brázdit naše silnice. Vynikající motorka na naučení se všech základů :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, komu se tahle motorka líbí... Jako šestikilo nemá chybu...

Doplňky na motorce - KN filtr, vyšší plexi, lauf IXIL, zásuvka 12V, alarm...

Byla cenově dostupná, vypadala hezky, měla sedlo vcelku a to se mi hodilo pro cestovatelské záměry ve dvou.

Jízda je taková, jakou si ji uděláte, umí jezdit pomalu i velice svižně, jen ve dvou už je znát výkonový handicap... Brzdí naprosto skvěle, podvozek je na můj vkus měkčí, ale je to poloviční cesťák, tak proč ne? Spolujezdec si krásně hoví, nikterak nestrádá, úložný prostor je na daný typ motorky luxusní, servis...je to Honda, takže jen výměny kapalin a standardní úkony a tahle motorka se vám odvděčí bezporuchovým provozem

Miluje okresky a utažený zatáčky...dejte jí to správný obutí a budete si zatáčky vychutnávat na maximum... Dřít stupačky vůbec není problém

WilliS
WilliS napsal 20.06.10 v 17:07

10B dávám za perfektní CBR. S tím laďákem na F4i je to celkem sranda co pos.aná lambda, ale jak se sežene tak to stojí za to, mě to trvalo celkem dlouho sehnat laďák, ale výsledek za to stojí. Jinak hodně se mi líbí to plexi!

Hustokrutoborec
Hustokrutoborec napsal 02.03.10 v 19:38

Já jsem na tom podobně jako švagr, takovouhle bych taky jednou měl doma, ale ty prachy Ale co, jednou bude

10b, je moc hezká

Sphere
Sphere napsal 19.02.10 v 10:43

10tka pro skvělou motku a´t dobře slouží, a v těchto barvách je stejně nejhezčí že

Švagr
Švagr napsal 03.10.09 v 00:52

Tak přesně takovou plánuju koupit tak za dva roky. Všimnul sem si na fóru, že se jí hodláš prodat. Škoda jen, že chudý student takovou krasavici neutáhne :( jinak bych do ní šel hnedka. Moc moc hezká... 10b.

ROMI1..
ROMI1.. napsal 08.03.09 v 19:35

Pěkná a na živo ještě hezčí,tak hlavně pomalu draku