Suzuki DR-Z400 SM (2005)

Vlastník Sefi21
Vloženo 26.8.2008
Aktualizováno 22.2.2012

Motorku jsem dovezl z Německa a původně byla určená na prodej.Mezi tím však u nás cena nové DRZ klesla a tak jsem si jí raději nechal a prodal Pegaso.Krásně se vodí a je s ní zábava,ale po přechodu z KTM trochu postradám výkon.Snad to spraví laďák.

Motorku jsem přivezl když měla najeto 1200 km.V současnosti mám najeto 1800 km,tak že toho o ní zatím moc říci nemohu,ale je určitě zábavná a jezdí za super spotřebu.Motárdová kola drží jak přilepená a celkově se moc hezky vodí.Zatím jsem spokojenej,ale uvažuji o laďáku,kterej by přihodil nějaké ty koníky.S KTM kterou jsem měl by na motárdech byla asi větší prdča,ale zase jezdila s větší spotřebou a měla určitě větší vybrace a hlavně neměla starter.Proto šla chudák do světa,ale jinak na ní moc rád vzpomínám.Byla s ní opravdu zábava a nemusela mít ani motárdová kola.No jsem zvědavej až na suzuki osadím laďák,jak mě asi překvapí?

Dnes je 22.2.2012 a já se konečně dokopl k tomu, abych vyfotil namontovaný laďáček, který již mám více jak rok. Nakonec to vyhrál LeoVince X3.
Motorce to dost pomohlo, sice jsem možná čekal ještě o něco víc, ale i tak narostl znatelně výkon i se zlepšil krouťák. Motorka jde lépe za plynem a nechá se daleko víc vytáčet. Musel jsem pouze seřídit karburátor, protože měla snahu za studena trochu pokuckávat, ale teď je to OK. Taky došlo na duralová řidítka a blastry. V současnosti mám najeto 3700Km. Jezdím na ni jen pro zábavu a tak to moc nepřibejvá. Takhe mě alespoň déle vydrží :)

MrMith
MrMith napsal 30.05.17 v 21:10 10b.

parádní výfuk!, stejný jsem měl na své 640 a měl výbornej zvuk

Richi.fren
Richi.fren napsal 18.12.12 v 11:49

Taky zachovaly stroj...

Richi.fren
Richi.fren napsal 18.12.12 v 11:49 10b.

Taky zachovaly stroj...

Mann
Mann napsal 03.10.10 v 14:34

Do prkýnek - motardy mám rád a Suzuki taky a tady je to
sloučené dohromady Fakt pěkný bike. Kdybych s tím uměl pořádně lítat asi bych taky neodolal. A protože si ji
neprodal, máš za 10 b

Sefi21
Sefi21 napsal 16.12.09 v 20:07

Dík za ohlas a chválu S úpravou motoru jsem zůstal jen u laďáku,nic dalšího zatím neplánuji.Podařilo se mě odstranit občasné zakuckání u studeného motoru,stačilo jen hnout s bohatostí směsi : U zbytku motorky jsem se zaměřil pouze na řidítka,která jsem vyměnil za duralová a přidal blástry (to mě připomělo,že bych mohl přidat aktuální fotky).Pořád je mě však líto ji rasovat,když je to taková voňavka a tak blbnu jen opatrně,s kravinkama které již dobře zvládám z krosky.Brzo mě však již čeká výměna zadní gumy.