Honda CBF 1000 (2006)

Vlastník mikk31
Vloženo 21.8.2008
Aktualizováno 28.3.2010

černá,bez mimořádných uprav,velmi příjemná na cestování.

Zatím jen 1000 km a na puvodních pneumatikách...budu hodnotit až ji obuju na nové.Zatím je to velmi příjemná motorka se slušným zátahem od nízkých otáček i s baťužkem...trochu moc těžká ale na to se dá zvyknout.
Komentář Březen2010 ujeto cca 10.000 km
Jízdní vlastnosti a pohodlí motorky doplnil jsem kuframa kapa, teď nově plexi givi.Krásný zátah motoru takže se prakticky nemusí mimo město řadit výborné tlumení nerovností...mužu srovnat pouze s FZ6,VFR800 a SV 650 to jsou kapku sportovnější motorky.Zápor je špatná ochrana před větrem uvidíme jak se osvědčí nové plexi.
Závady jak už jsem psal tekoucí přední tlumič, dále nepříjemné kmitání řidítek mezi 60 a 80 km/h při zavřeném plynu (to jsem se pokoušel odstranit výměnou pneumatik, ale marně, teď jsem měnil ložiska v krku což tuto nepříjemnost odstranilo, ale bohužel se dostavila jiná kterou právě řeším a to žě když zavřu plyn ve vysoké rychlosti tak se rozkývá celá motorka, dělá to po výměně ložisek a pneumatik, mám podezření na ty nové pneumatiky,leč nevím.)

Sir_Jim
Sir_Jim napsal 28.05.10 v 17:31

zdravim, taky me kmitaji riditka (kdyz jse pustim, jinak to neni citit) a vzdycky to s novejma gumama je "200 km" lepsi a pak je to zpatky, zvykl jsem si... jinak skvela masina

ARCTIA
ARCTIA napsal 04.09.08 v 00:16

Ahoj, tak já ji mám asi rok a 18.000 km a musím jen a jen chválit

dave110
dave110 napsal 29.08.08 v 22:27

Vítám tě mezi CBFkáři. Já na ní zatím najel něco přes 5 tisíca bez chyby. Čauky.