Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník proky.ji
Vloženo 4.8.2008
Aktualizováno 24.3.2018

Skvělá, vzhledově jak nová motorka. Nechal jsem si jí přivézt z Německa a neprohloupil jsem.

První dojmy - Skvělá motorka. Po celou dobu, co jsem jí měl bez jakýchkoliv nutných oprav. Vždy spolehlivá.

Zkušenosti s ní velké zatím nemám. Prozatím se seznamujeme, jelikož jsem jí koupil loni a nyní je ve stádiu dotváření. Už na ní mám brašny, na nádrži pás s kapsou, nosič, padáky, rolku, kšilt předního světla a ještě pár věcí bych rád přidal. Jinak jezdí úžasně, jen jsem byl zvyklý na laďáky z mé předešlé motorky a je prostě dle mého tichá, i když i to má své výhody při brzkém ranním vyjíždění, kdy na vás nekouká polovina probuzeného okolí.

Tak po pár tisících kilometrech stále spokojený. Co se týče spolehlivosti jsem nadmíru spokojený a i její vzhled zaujme svou nevšedností. Prostě mě uchvátila. Už jsem pořídil i laďáky, které jediné jsou u první verze výfuků dobré vyměnit, jelikož se zvukem originálu to nebylo a není prostě ono, ale to už je na uvážení. Já té své dopřál homologované laďáky Silvertail a spokojenost

Bágio1969
Bágio1969 napsal 24.03.18 v 18:52 10b.

Blahopřeju k výběru super stroj.

žižala.
žižala. napsal 10.06.11 v 15:36

Skvělá strojovna 10b.

motylu
motylu napsal 07.09.09 v 20:41

Zdravím, super výběr. Dávám jednoznačně za 10 Objednal jsem si stejný brašny, tak snad zapadnou dobře

-Sally-
-Sally- napsal 23.04.09 v 18:59

Mooc pěkná, ta se někde uvidíme

Mefisto666
Mefisto666 napsal 04.03.09 v 14:27

Pěkná motka za 10. Ať ti dělá jenom radost a mnoho kilometrů bez nehod.