Honda NSR 75 (1994)

Vlastník LuigiCB
Vloženo 18.5.2008
Aktualizováno 19.10.2008

Toto je motka, která je spolehlivá a dá se o ní říct - za málo peněz hodně muziky =) jinak slušná motorka pro 15-ti leté kluky=) Bohohužel už mě taky opustila k novému majiteli=(

Mám ji od 24.3.07 a je to skvělá motorka =) ...no prostě o 4 měsíce opožděné Vánoce...když sem ji kupoval, tak sem na ní seděl poprvé a dom sem to měl asi 300 km a zvládnul sem to ujet =) No od devíti tisíc otáček (přívěra) je to bašta.jinak jede max tak 115 km/h, ale je sice trošku na rozjezdy línější. Lítám s ní tak akorát do školy a ke mladé a občas do Buchláků, takže spíš takový trošku dopravní prostředek než motorka, která by měla být pro požitek, to bude až ta větší, která bude po ní=). Spotřeba tak kolem 4 litrů, když se jede slušně. Sou tam nové zrcatka a červené závažíčka a taky šrouby v červené barvě v kapotách, zadní čiré blinkry. Jinak jetá stále na plnou syntetiku. Skoro nová řetězovka je dobře opečovávaná. Má vodní chlazení, 6 kvaltů, obě kotoučové brzdy. Jediná nevýhoda je že se na tyto motorky nedělal elektrický startér, takže je tu akorát stará dobrá nakopávačka s kterou chytne vždy na poprvé. Mám k ní textilní kombošku PSI, helmu Berik, boty Oxstar a rukavice Nazran a je to rozdíl oproti normálním hadrům a nějakému polskému tigrovi v hranici bezpečnosti a taky to vypadá o dost líp. Nové proužky na kolech a zdělané madlo pro spolujezdce, nově nalakované boční plasty a podsedláky=). Parádní motorka může se na ní jezdit od 15-ti, má v techničáku napsaný objem 50 ccm(3krát nižší pojistka než kdyby tam bylo napsané 75ccm), ale má konstrukční rychlost 80km/h, ale nikdy sem s policií neměl problém a to mám řidičák skupiny AM.

Už je fuč, slouží novému majiteli, moc se mi po ní stýská =(

twistak
twistak napsal 30.08.10 v 21:01

Ahoj, tvá bejvalka Hondice se má momentálně dost dobře, dostala novou spojku a náplně a jezdí dál jako drak nejlepší ve své třídě ! Zdraví další majitel

Pelda
Pelda napsal 25.03.09 v 22:47

Musim se přiznat, že mě docela těší když vidim že moje bejvalka ještě žije...Docela by mě zajimalo jak vypada dneska,když jí ma už asi třetí či čtvrtý nový majitel.

babanana
babanana napsal 11.10.08 v 19:43

Svatá pravda šlape jak hodinky,SUPER MOTOREČKA , Luigi dobře jsem koupil nový majitel tvé motorky

carvi
carvi napsal 22.05.08 v 12:08

SUPER motorka! Ja jednu mel a dost jsem se na ni vyradil, ale hlavne naucil. Na ten ujecenej jednovalcovej dvoutakt proste nemuzu nikdy zapomenout... Super volba! Preju hodne stastnej kilasku!