Kawasaki Ninja 250R (2008)

Vlastník Tomas_cze
Vloženo 13.5.2008
Aktualizováno 9.4.2009

Parádní design, super jízní vlastnosti, závodní stroj = Ninja

Najeto 3200km (k 2.6.2008), spotřeba 4l/100Km +-0,5l podle stylu jízdy, maximální rychlost 180Km/h, první zelená v ČR.

Koupeno v moto toni paskov

Je to super motorka jak na sportovní ježdění tak na cestování. Pohodlný posez, moc krásný zvuk, perfektní krouták.

Při jízdě sedí na cestě i v zatáčkách, brzdy super, klidný chod motoru. Motor bere od nízkých otáček, k dosažení 160Km/h bez obtíží.

Se spolujezdcem jede v pohodě 130km/h max 150km/h.

-Tlumiče jsou sice klasické ale vůbec to nejde poznat, neni to dělané tak aby kopírovala terén jako např RS ale jede klidně.

-Budíky klasické ale za tu cenu to vůbec nevadí, chybí mi tam jedině hodiny, které si tam v nejbližší době přidělám.

-Světla sem ještě neměl možnost vyzkoušet,  už je světlo dýl...

-Blatník vůbec nevadí, právě naopak, je super že je dělaný decentně tak aby nebyl velký a zároveň dobře kryl záda od vody a musím říct že to funguje ( už mě chytl déšť a špinavá byla jen zespodu ).

Chystám se s toutou motorkou cestovat, jak po republice tak i do zahraničí na jih a západ (Itálie, Francie, Portugalsko...), kdyby chtěl někdo semnou, ať se ozve.

Super cena: 109.000Kč

Tomas_cze
Tomas_cze napsal 11.04.09 v 11:02

Bohužel motorku už nemám od listopadu 2008, po matuře bude nová (2 mesice)

Aleš.Příbor
Aleš.Příbor napsal 09.04.09 v 15:35

hmm super, dej vědět a někam se projedem

deimos
deimos napsal 09.04.09 v 00:05

MoniqueCBR
MoniqueCBR napsal 27.02.09 v 20:30

Moc pěkná Hodně km bez nehod =)

coudi16v
coudi16v napsal 26.02.09 v 12:56

pěkná ninja ja mám tež kawu Zx9-R mám 25kw v tp ale jinak pně otevřenou už jsem to tak koupil tak hodně ujetích kilometrůch bez nehot jo a davám 10 bodů fat supr ninja !