Ducati Monster 600 (1994)

Vlastník DMC.motobiker
Vloženo 7.5.2008
Aktualizováno 15.5.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 37 záznamů

LuckyLoser
LuckyLoser napsal 12.08.19 v 17:11 1b.

Jarda89
Jarda89 napsal 20.03.12 v 20:04

A jinak Loket racing tam jsem to vlastně poprvý dal na stupačku s batohem

Jarda89
Jarda89 napsal 19.03.12 v 12:20

Hele když je to tvoje šidítko dobrý na palbu v zatáčkách, tak nebuď srábek a přijeď na ten okruh taky, máš to za barákem

C.B.R
C.B.R napsal 06.12.11 v 05:44

pekna u nas ve vsi je take jedna

dv-intruder
dv-intruder napsal 30.10.09 v 09:40

no napriek tomu, že toto zrovna nie je môj štýl dávam 8-bodíkov hlavne za zvuk. Panečku ten sa vydaril.

Mr.Magor-638S
Mr.Magor-638S napsal 03.10.09 v 12:21

davam 10, jen me ale udivuje, ze se ti sere, skoro jako ta zasrana stupidni a zaostala jawa :-/

Rado_
Rado_ napsal 30.08.09 v 15:05

šestka na pohodu a hlavně kultovní a klasický stroj

spuzva
spuzva napsal 04.08.09 v 23:03

Koukám na tu tvou krásku - Monstera má jeden můj kámoš a bude mu 60, lítá na tom jako na raketě.. Má taky Virago, ale radši ho vidím na Dukatce... Užívej jí ve zdraví a plné síle, pane..

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.05.09 v 13:54

Italka se vším všudy

Stanford
Stanford napsal 08.05.09 v 16:43

Čéče, slušná sbírka motorek Na takovejhle jednostopej arzenál aby si měl dvě velký garáže Mimo jiného moc pěknej Monster, já ho měl taky cca dvě sezónky a byl jsem s nim moc spokojenej Tak ať ti to jezdí draku

DMC.motobiker napsal 29.04.09 v 17:41

t.prilba> Ještě jednou díky! Ty jsi taky velkej borec!

t.prilba
t.prilba napsal 29.04.09 v 13:03

jo jo seš borec

DMC.motobiker napsal 28.04.09 v 12:12

t.prilba> Díky moc!!!
Pochvala vždycky potěší , a slibuju ti že se budu snažit pokračovat v tom tímto stylem i nadále , jo a máš pravdu , jsou to všechno jen spotřební stroje...

PS.: Omlouvám se ti že ty veteráni nevypadají po 50ti letech jako nové , nevím v čem dělám chybu :\ , přitom těch pár let co je mám jsou dobře garážované!

t.prilba
t.prilba napsal 27.04.09 v 21:30

hele, neuraž se, ale když se dívám v jakém stavu jsou ty Jáwky u tebe v garáži a jak se chováš k Ducině, tak bych ti tak akorát nasral do ruk. Myslím kdyby nebylo táty tak rozesereš i ty další veterány. Snad jednou dostaneš rozum a začneš si motorek trochu vážit.

DMC.motobiker napsal 22.04.09 v 23:07

Díky moc...

Viper54
Viper54 napsal 22.04.09 v 21:37

Ze šrotu jsi udělal pěknej kousek!!Trochu jsem Ti vylepšil hodnocení. DMC stránky máš taky super a díky za komentář

miura
miura napsal 27.03.09 v 18:06

straposka

strapocka
strapocka napsal 10.03.09 v 13:43

ty jsi normálně prase...

DMC.motobiker napsal 23.02.09 v 14:22

multisranda> Díky , pochvala vždy potěší!
No jinak Chebské periférie jsou rozlehlé, obzváště když si k nim připočítáš i Aš! (Cheb tam mam napsanej pro sicher a navíc jsem tam skoro pořád! ) Jinak někdy až to roztaje můžem pokecat, to jo, ale na projíždku bych to moc neviděl : , jelikož Monster 600 a RSV 1000, to je jako kdyby spolu jely Simson a R1 , musíš počkat až si pořídim Ducati 916...

Kovi> Tak ted si mě dostal zase ty!
Jo tak takhle si to myslel , njn, ale díky že si mi to tak pěkně vysvětlil , a já si celou dobu myslel že to pojede i bez řemenů a že je tam dávají jen pro parádu asi! No jinak na údržbu sice seru, jak říkáš, ale takhle jsem to už dovezl, takže pošklebovat se můžeš spíš tomu předemnou, a první co jsem udělal bylo že jsem začal shánět nový rozvodáky, ale nemohl jsem vydržet čekat tak dlouho než příjdou, tak jsem to riskoval, a měl jsem štěstí no... No jinak Hypermotarda říkáš? Toho bych bral taky , ale nejsem milionář , a navíc já jezdím raději po silnici takže ted si šetřím na Legendární Ducati 916, ale sranda by na tom byla velká to jo , a že nejsi rejžista to vím, ale musel jsem tě za ten Koment trošku poškádlit , jinak ať to jezdí, a přeju ti hodně štěstí jak na mašině tak i v životě, měj se!

Frenk81
Frenk81 napsal 23.02.09 v 06:26

Dukatka pěkná.Odkud jsi?že jsem tě ještě nezahlídl?Mohli by jsme se o otepleni nekdy sčutnoutPodle fotek mi to nepřipomíná žádnou chebskou periférii

Kovi napsal 22.02.09 v 22:39

No,ne přetrhané to by ti vubec nejelo jedině že by jsi to překopal na dvoutakt Jo potrhané..vidím že je řemen poškozený- proč asi? seru na udržbu..hm to jestě něco vydrží..jezdím dál ..to je přítup,starý Ducati se otáčí v hrobě
jinač Duknu mám rád,bral bych hypermotarda všema deseti,rejžista nejsem taky jsem měl italku viz profil..at ti slouží

DMC.motobiker napsal 22.02.09 v 22:29

Kovi> Kdybys uměl číst tak bys věděl že jsem tam napsal POtrhanej, a né PŘEtrhanej, což znamenalo že čas od času se z něho oddělil takovej pruh z kraje , a tak to pokračovalo a do výměny, takže byl potrhanej , nevím co ti na tom příjde divný , jezdit z na pohled potrhanym rozvodákem by zvládnul každej rejžista, jde jen o to riziko že se může přetrhnout a potká se píst s ventily, což je ale moje věc!
Jo a ještě ty se divíš že Japonským motorkám říkají majitelé Amerických a Evropských motorek Rejže??? Se podívej třeba na sebe, rejžisto, nevíš, nečteš a píšes zcela zavádějící a zcestné komenty...

Kovi napsal 22.02.09 v 19:15

Jo jezdit s rozvody ktere jsou na pohled už přetrhané taky neumí každej
argumenty majitelu italskych motorek konci tim kdyz pouziji slovo rejze

DMC.motobiker napsal 21.02.09 v 11:40

Kovi> Jo hlavně že ty to víš!
Tyhle rejžisti mě vždycky dobře pobaví!

Kovi napsal 17.02.09 v 20:37

mě připadá,že vůbec nevíš o čem píšeš a to s těmi rozvody mě taky dostalo

Lucia
Lucia napsal 15.10.08 v 14:45

...je pěknej, užívej si ho

ducač
ducač napsal 24.06.08 v 14:34

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 16:15

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

DMC.motobiker napsal 16.05.08 v 10:37

Morb...: Díky, tvůj je taky pěknej, no doufam že se to BUM zatim nestane, ale snažim se tu výměnu urychlit...

RomanSS: Díky, jinak do servisu jsem měl zajít už před 6000 kilometry, ale bojim se tam i volat, protože nejsem taky zrovna milionář...

NickSlaughter
NickSlaughter napsal 15.05.08 v 11:03

Zase další Ducatista lol

Morb...
Morb... napsal 15.05.08 v 08:40

Peknej kousek.A tem rozvodum never jak se tvarej, jsou to bestie.nic nic a pak BUM.Jinak hodne stesti s touhle srdcovkou a hodne Km bez nehod

RomanSS
RomanSS napsal 14.05.08 v 18:32

Jo na USA. Tak to jo.
Tobě taky šťastný kilometry bez nehod. A zavolej do servisu, ať víš, kdy tam jít.

missy
missy napsal 13.05.08 v 13:31

a já se přiznám, že si mě tím trochu nakrknul Byla by ho totiž škoda. Jojo, škoda, že jsem zdaleka, taky bych se s váma ráda projela.

DMC.motobiker napsal 13.05.08 v 11:07

No lidi, musim se vám přiznat, že sem ten komentář napsal tak trošku naschvál, protože jsem tušil že většina Ducatistů jsou fanoušci značky, tak abych vás trošku poškádlil...
Jinak leštim to nemusim fakt, protože je to poškrábaný a zoxidovaný, plánuju to přez zimu dát do kupy, no a snad jediný velký výdaje budou na rozvodáky jednou za 30 000 Km, tyhle maj 26 000 a jeden je OK a druhej je trošku potrhanej, tak než se přetrhne to chci vyměnit, jinak se může stát že bude po motoru, a to by se mi moc nelíbilo, přecijenom nejede to špatně... (Možná i trošku líp než Virago) lol

missy
missy napsal 13.05.08 v 06:54

nemyslím si, že by dukna byla motorka o kterou se nemusíš starat...

RomanSS
RomanSS napsal 12.05.08 v 15:10

Když čtu ten tvůj komentář, tak sis měl fakt pořídit něco jinýho. A na made in italy jsem hrdej. Lepší než čína.

perlufanda
perlufanda napsal 12.05.08 v 10:37

Od doby, co šikmoocí skoupili půlku italských značek, to jde s nimi trochu s kopce. Ale jestli chceš praktickou motorku, měl jsi pořídit jakoukoliv Guzzinu. Mašiny ukavaný z kvalitního železa. Jinak dobrý, no (y.