Kawasaki GPZ 600 (1986)

Vlastník grep
Vloženo 19.4.2008
Aktualizováno 15.10.2010

Vloženo: 29.04.2010, Uskutečněno: 29.04.2010, Stav tachometru: 32500 km, Zhlédnuto: 24x

Dnes jsem se rozhodl vyměnit baterku. V poslední době se mi ta původní začala vybíjet. Po plném nabití se tvářila v pohodě ale i po celodenním ježdění byla na konci dne hin. Zkontroloval jsem tedy pro jistotu i dobíjení a to je v pořádku. Objednal jsem si tedy v Motokšeftu v Brně novou (tímto zdravím borce z Motokšeftu, fakt pohodoví borci ) Po důkladném vysvětlení od nich jsem nalil kyselinu a nabil baterku na 100%. Odpoledne proběhla montáž do kafky a první zkušební start. Ani jsem neslyšel startér, protože ho přehlušil motor. To startování mi dělá stále větší a větší radost. Když jsem přečetl tolik diskusí na téma špatného startování takovýchto starých motorek a když jsem si tím taky prošel... Hodně mi to kazilo požitek z ježdění. Ta nejistota, jestli se dostanu domů... Bylo těžké ji i roztlačit. Teď, když mi došla baterka, tak jsem ji roztlačil na 6-ku na 15-ti metrech, pustil spojku a po dvou drucnutích motorem se krásně roztočil. Prostě bomba. Začíná mi fakt dělat radost. Škoda, že to není enduro. To bych pak neměl vůbec důvod ji prodávat.

Takže nadzdarte a šťastnou cestu.

grep

• Seřízení karburátorů

Dante's opět zaúřadoval. Po vyčištění karburátorů a vyjadění ventilové vůle přišlo na řadu seřízení vzduchu na karburátorech. Já sám si na takovéto věci opět netroufnu, protože na to nemám zkušenosti ani cit. Ale musím ř

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.04.2010
    Uskutečněno: 14.04.2010
    Tachometr: 32030km
  • Seřízení ventilové vůle - problémy se startováním

Rozhodl jsem se podělit se s vámi o obligátní problém se startováním starého bracha. Hodně toho již bylo napsáno a má zkušenost je následující: problém se startováníém se začal projevovat nenápadně. Ráno motor normálně

Typ: Oprava
    Vloženo: 10.04.2010