Kawasaki ZRX 1100 (1998)

Vlastník HonzaZRX
Vloženo 12.4.2008
Aktualizováno 7.9.2011

Dovoz Francie. První majitel v ČR. Laděný výfuk tenax, klín, mini blinkry, sedlo na zakázku, řidítka accel + vyvýšení, leštěné hliníkové díly, spousta doplňků. Je to mazel!!!

Jezdím od 9 let. začal sem na simsonu 2 kvaltu kde se ještě řadilo spojkovou páčkou jako u stadiona.. Jezdil sem hlavně v terénu. Pak sem dostal simsona 3 kvalta to mi bylo 10(velkou rozetu z fichtla do zadu, drapák, vykuchanej výfuk, štětková úprava a lítal sem jak sem moch) ve 12 letech mi děda koupil simsona enduro 3 kvalta a s tim už se mi moc do terénu nechtělo tak sem jezdil hlavně po silnici ( samozřejmě jen u nás po vesnici). Ve 14 letech sem svýho simsona bez papírů vyměnil s kámošem za Jawu 21 s dokladama. Taky sem začal tátovi prohánět Jawu 350 panelku kterou sme dávali celou zimu do kupy (koupili sme jí bouranou- to bych nevěřil jak se dá taky na 3 a půlce rozbít huba.. kluk udělal generálku jel jí projet a vrátil se až po 3 měsících z nemocnice). V 15 ti sem si udělal papíry a začal jezdit po světě:) tak do 30 km..:) v 16ti sem si něco vydělal na brigádě a pořídil simsona skůtra se kterým sem byl i na dovolený (na mácháči). v 18ti papíry do 25kw. začal sem jezdit na táty panelce ale chtěl sem něco svýho, a tak sem si pořídil Jawu 350/639. Jezdil sem s ní snad každý den co to šlo a byl sem maximálně spokojenej. Ve 21 letech rozšíření řidičáku na neomezené kw:) Ale nebyly peníze na něco lepšího tak sem musel trápit Jawičku ještě 2 roky. Ve 23 letech sem si chtěl koupit nějakej pořádnej stroj a chtěl sem naháče.. Buď Bandita, XJR, ZR 7 nebo rexe. REX vyhrál a vůbec toho nelituju.. Dal sem na něj DNA filtr a chyba... díra v plynu.. tak tam šel zpátky klasickej filtr.. dal sem mu iridiový svíčky a chyba. odcházely! dal sem tam klasický NGK a ok. Co musim ale fakt pochválit jsou gumy Dunlop roadsmart. ty sem tam obul ke konci sezony a mám na nich teprv 1000 km, ale musim říct že ovladatelnost , zatáčky, prostě všechny jízdní vlastnosti se fakt hodně zlepšily i když sem si myslel že to bylo předtim na těch bridgestonkách dobrý... minulou zimu sem leštil hliníkový díly a letos sem leštil už i šroubky a čistil a čistil a piplal... Jinak tahle mašina má fakt zátah jak hovado.. mě těch 106 koníků stačí a taky potřebuju při jízdě pohodlí což u rexe je.. super brzdy super zátah super ovladatelnost. spotřeba když pojedu normálně do 120 km tak pod 6 litrů... prostě neni nic na co bych si u týhle motorky stěžoval... můžu jen doporučit.. Letos uvažuji ještě o koupi nějakýho endurka na polňačky a do práce..(koupeno a renovováno)

kobzole
kobzole napsal 03.02.15 v 08:18 10b.

moc pěkná, palec hore

Andrej
Andrej napsal 05.12.14 v 08:50

krásný stroj. stím kulatým světlometem vypadá luxusně

lacerta82
lacerta82 napsal 03.09.14 v 21:12 10b.

kráska

Vlček
Vlček napsal 25.06.11 v 21:39

prádní stroj a velmi slušivá barva prostě krásnej naháč 10b a spoustu krásných kilometrů v sedle

svahilec
svahilec napsal 23.02.11 v 01:56

Ackoliv uprednostnuju u Kawy zelenou, tak tenhle rex je fakt krasnej.