Yamaha XV 535 Virago (1998)

Vlastník Mili883
Vloženo 31.3.2008
Aktualizováno 25.7.2012

moje bývalá kočka, na té jsem začínala, hodně mě naučila a stále na ní vzpomínám s láskou

po autoškole strávené na Suzuki GS 500 a Yamaze Fazeru 600, se mi tohle koťátko zdálo jako dětská koloběžka..ale dobře jsem udělala, že jsem si ji pořídila, páč na něčem silnějším, bych si tutově rozbila tlamu .

US verze, tacho v majlích,necelé 2 roky s Viragem najeli jsme spolucca 15 tis km...kromě toho, že odešla svíčka, žádný problém...jen běžná údržba a malinká úprava řídítek (snížení a ohnutí dovnitř, aby byla cesta proti větru o něco příjemnější , . super stroj s krásným designem a perfektním zvukem...celkem mě překvapila maximálka, jela jsem s ní 165km/h, což si myslím, že je na takového drobka celkem slušný výkon...dovezla mne spolehlivě na Slovensko a zpět, v současné době je již v péči mojí kamarádky, která s ní právě zkouší svoje první motokrůčky :) a věřím ,že s ní bude spokojená stejně jako jsem byla já

poutnik
poutnik napsal 15.06.11 v 02:10

krasavice
samozřejmě 10b

Tezetka
Tezetka napsal 21.07.10 v 22:31

Pěkný Virago I když výměna za H-D asi byla dobrou volbou
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu...
Posílám 10-ku na obě mašiny!

Kety13
Kety13 napsal 20.04.10 v 16:14

Kukinky kuku , děkuju za bodiky, ale mraky takovejch bodíků zasloužíš i Ty a Tvá hodná mašinka . Takže sámo za 10 )))). P.S. musíme zase na obídek

Semetric
Semetric napsal 04.10.09 v 15:32