Kawasaki ZR 7 (2001)

Vlastník Kawer
Vloženo 26.2.2008
Aktualizováno 10.3.2008

Je to kawa ZR7s,je tam kapotáž na zakázku a původ z Francie,málo jetá mám ji teprve rok a bylo na ní najeto 11500km,jsem s ní moc spokojený,ale přesto myslím pořád na sportovní verzi,kawa ninja a nebo R6 to je můj sen

Nějaké zkušenosti mám ,jezdím od 14 let začínal jsem na simsonu,pak na jawě 350 a teď jezdím na kawě 750,ale už nejsem nejmladší tak to nepřeháním mám se totiž rád a mám děti!! ) ,-) ,jinak je moc stavěná do města nemusí se tak vytáčet aj když má 5rychlostí tak to bohatě stačí jinak je dost živá a pro pokročilé začátečníky skvělá taky jsem s ní začal po 15roků a dost mě dala zabrat.

Laz5
Laz5 napsal 31.07.11 v 19:19

Hele tys mi"ukrad" masinu,to je pekna nahoda

kojot65
kojot65 napsal 09.04.11 v 23:32

Ahoj.Fakt dobrá mašinka .Už jí mam dva roky a jsem hodně spokejený .Ta kapotáž se mi moooc líbí .Uvažoval jsem taky o takové kapotáži,ale netroufal bych si jí dělat sám na koleně.Můžu vedět kdo ti jí prosím tě dělal?Dávám ti 10 budíků.

DedekZR7
DedekZR7 napsal 09.03.09 v 14:43

Ahojda moc pěkná,jsem teda na naháče ale tohle je lepší jak esko.vypadá moc hezky,hodně štastných km přeje Dědek

Vork
Vork napsal 25.12.08 v 16:16

Ahoj, pěkná mašina, ale ta celokapotáž ji moc nesluší. Ale opravdu vypadá velmi pěkně.

slanyf
slanyf napsal 26.10.08 v 19:52

cuz lidi schanim nahradni dily na ZR7 ( budiky,rampu,blinkry nebo celou kapotaz ) kdyby ste nekdo o necem vedel tak mi pls dejte vedet na slanyf@seznam.cz