Jawa 350/640 (1996)

Vlastník Charlie_TDM
Vloženo 23.10.2003
Aktualizováno 23.10.2003

Nenáročný a spolehlivý společník na krátké vyjížďky i dlouhé cestování.Po montáži tří kufrů a tankvaku je úložný prostor 158 l.I přes to, že jezdím hlavně ve dvou a s plným zatížením se spotřeba pohybuje kolem 4 litrů na sto.Super strojek české výroby.Co

Cesty: Cestování kdykoliv a kamkoliv, záleží jen na stavu peněženky. Moje motto je: Čím dál to bude, tím líp se svezu.
Oblíbená trasa: Brno-Tišnov-Nové Město-Žďár nad Sázavou a kdekoliv jinde na vysočině.Letos jsem za necelý měsíc projel Německo, Polsko, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko, Slovinsko a chystám se do Francie. Motrka šlape jak hodinky, maximální spokojenost.

Další info: Moje vysněné moto je nová Jawa kterou si odvezu z prodejny jako první majitel. Líbí se mi nová Jawa 650 s Rotaxem, to bych mohl mít v garáži:))

Bohouš01
Bohouš01 napsal 01.01.10 v 20:32

Přeji mnoho šťastných km B 01

napsal 30.09.04 v 10:33

Zdar někdy bys mohl prijet naše parta dela vyjizdky kdyz se podivas na motorkare do fora a uvidis VYjizdka Jizni Morava tak to sme my podivej se na nase stranky www.motorkari.unas.cz

napsal 19.09.04 v 10:23

Zdarec, chtěl jsem se tě zeptat, za kolik jsi pořídil ty dva boční kufry a jak jsou tam přidělaný. Kdybys moch třeba jeden z nich zdělat, vyfotit to uchycení a poslat mě to na e-mail, byl bych ti moc vděčnej. Měj se a moře super kiláků.

napsal 12.01.04 v 19:37

ahoj Charlie, doufam, že nám jí brzy přivezeš ukázat.D a R

napsal 26.10.03 v 19:39

čus banáne!!! no konečně ses taky zaregistroval!!!!! do je dost! tak zatim čus roman1 ps. nefunguje ti ani jeden email!!!!