Suzuki GS 500E (2000)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

George1982
George1982 napsal 04.04.08 v 20:19

Minulý rok jsem si jí taky koupil, měl jsem na ní sice karambol hned po dvou měsících, ale moto je skvělá, už jí mám opravenou a připravenou na sezónu.Koukám že jsi z Hořovic tak by jsme mohli vyrazit jsem z Berouna.

napsal 17.11.07 v 21:06

Tim jsewm nemyslel že je to špatna motorka , jo naučiš se na ni dobře jezdit, odpusti i nějake začatečnicke chyby ktere mužou u silnějši moto pěkně vyvest z miry.Určitě je dobře začit s pětkou než z litrem to je opravdu o hubu a par lidi znam co zrušili mota protože pětka je na ně slaba.Taky jsem začal na pěti stovce a nic proti te kubatuře. Jenom muj nazor je že nějake upravy na teto motorce jsou zbytečne.Po ziskani skušenosti chce skoro každy motorku větši.. a až bude motorku prodavat tak mu to cenu mota nezvyši.Po čase zjisti že dal do gs na vic třeba 10 000 a ty už při prodeji nedostane na spět a ruku na srdce kdo seda motorky tak se mu po určite době ta jeho zda slaba a vyježděna a chce jit o nějaky ten konik vyše.

czech_pilot
czech_pilot napsal 15.11.07 v 19:02

S "x - manem" naprosto nesouhlasím .Jsou lidi co se svým rostoucím věkem zvyšovali i objem svých mašin a skončili u pětistovky, ideální spotřeba, žádnej nevyužitelnej přebytek výkonu ale výkon postačující na běžné jezdění.Vypadá velice dobře ale nechal bych odšpuntovat těch 25kW (teďka nevyužíváš plně potenciál motoru)

Lenik
Lenik napsal 13.11.07 v 06:49

AdaMZ
AdaMZ napsal 11.11.07 v 11:35

Cuzz GS pekné Blinkrama a pancířema 100% nic nezkazíš . Ale ješte bych upravil zadní blatník dáal bch ho pryč a dal tam jen šiste spz na nejake uchyty tuningové vypadala by lepe myslím . Ale to je už na tobe . Davam za 10 b<br />

XendeR
XendeR napsal 10.11.07 v 23:29

TommyXJ
TommyXJ napsal 10.11.07 v 23:00

no x - men ma asi hodne penez ja vydrzel na simsonu 2 roky, pokud nebudes mit velky naroky tak ti GS vydrzi hodne roku, ta spotreba, brzdy a rad jsou fakt povedeny, taky jsem o ni uvazoval ale nakonec jsem se na ni nevesel [] , at to jezdi a hodne km kolama dolu, YAMAHA-Touching Your Heart

napsal 10.11.07 v 21:20

Takovou mrdku ani neupravuj, nevyplati se to. Stejně na ni dlouhu nevydržiž , počitam tak jednu sezonu a budeč chtit větši. Ono ta pětka je tak na rozježděni a sam po par set kilometrech budeš uvažovat o jine a silnějši motce. A ty penize se ti nevyplati investovat do motorky s k terou nezustač dyl jak jednu sezonu. Spiš si je šetři na jinou a lepši.