Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Bubik
Vloženo 8.10.2007
Aktualizováno 16.11.2011

Fešnej Stromek koupenej v červenci 07. Dokoupeny kryty rukojetí, kryt výfuku a řetězu. V roce 2010 nové přední plexi

Moje první motorka, takže nemám s čím srovnávat, pokud teda nepočítám starýho Simsona, kterýho jsem prubnul týden před koupí Stromka.

Super mašina na delší štreky, co moc nežere a umí jet i pěkně svižně (na cestovní enduro). Ochrana před větrem a deštěm fajnová a po dokoupení krytů rukojetí zustavaji i ruce v suchu. Na motorce kromě mazání řetězu, běžné údržby a jednoho defektu zadní gumy žádný problém.

Zatím jsme nezavítali do ciziny, takže ke konci srpna najeto 13.500 po zemích českých a moravských.

Jak vidno ze stránek www.moto.websnadno.cz tak už jsme se Stromkem něco zažili a máme najeto 36.000 km. Je to skvělej stroj

Kapírek
Kapírek napsal 15.02.15 v 15:35 10b.

Pěkný Stromek a hezké stránky

Pjercak
Pjercak napsal 05.02.12 v 11:20

Super barva konecne necojineho
Pěkneho ho maš

Bubik
Bubik napsal 15.11.11 v 07:09

Čusík kluci, díky za pochvalu Je to holka šikovná, i když letos jsme toho spolumoc nenajezdili, ale pár výletů na webu www.moto.websnadno.cz přibylo. Tak klidnou zimu a na jaře na silnici ahoj

alpiniště
alpiniště napsal 31.10.11 v 19:34

ahoj moc pěknej stromík 10b

Honza-suky
Honza-suky napsal 28.10.11 v 00:05

Moc pěkný Stroj ..10bodů. ..At dlouho slouží a co nejvíc Km sní..:) pěkné fotky..:)