Honda CBF 1000 (2007)

Vlastník limahl
Vloženo 27.6.2007
Aktualizováno 27.12.2012

Oranžová, krásně nová s ABS, najeto teď 360 km, první motocykl po 25 letech a zatím spokojenost. Trochu mne překvapilo, že nelze řadit nahoru "bez spojky". Jak jde řazení nahoru Vám ostatním CBF-kářům? Fotku doplním až společně s tím hříšně drahým oranžo

První dojmy - OK (-:

Zkušenosti: Po 1000 km: řazení z 1 na 2 doprovázeno silnějším zvukovým efektem asi jako pri řazení 1 z neutrálu. Zadní brzda chce fakt dost silný stisk, donutit ABS na suchém asfaltu k zacvakaní je téměř nemožný. Zatím ji mám v záběhu, tak jsem zkusil maximum "jen" 180. Jinak vše OK.Konečně po garančních 1000 km a mohu jí řádně naložit. Zkouška na dálnici - vcelku v pohodě 210 km/h. (-:

bengos
bengos napsal 13.02.08 v 13:06

řadit bez spojky
to není poloautomat

napsal 26.08.07 v 20:22

Jedeme f pátek do Lužan jestli chceš s náma napiš antu@antu.cz nebo zavolej 608021039.<br />
Výjíždíme z Prahy.<br />
Libuna Welká

rudyy
rudyy napsal 10.08.07 v 21:50

hele chlape uteklo dlouhych 25 let a ty jsi si koupil mašinu to je báječné ale už tehdá meli mašiny spojky tak ji používej a ona se ti odmnění(chudák holka) dobrá volba barvy mám to samé a je to super čus

bob.ltm
bob.ltm napsal 18.07.07 v 13:51

To řazení se časem vylepší. Kupoval jsem jí také novou a můžu říct, že první 2.000 mě také zlobilo. Hlavně mezi 2 a 3 to šlo hůř. Dnes se to ukáže jen občas. A bez spojky by mě nikdy nenapadlo řadit.

napsal 07.07.07 v 17:01

Musíš používat spojku!!!! Jinak blatníček nekupuj originál od Hondy,protože je strašně předražený a kup ho od Ermaxu. Je o hodně levnější...