Voge 525DSX (2024)

Vlastník DeSade88
Vloženo 20.4.2024
Aktualizováno 20.4.2024

Prostě ideální poměr ceny / výkon a užitná hodnota

Motorka koupena od DV MOTO

BMW F 850 GS: Zbytečně drahé - prostě BMW
CFMOTO 800MT: důvod neuveden

První dojmy - Na motorce je pár nedostatků, které je potřeba odladit ale za ty peníze +- OK.

Doplňky na motorce - Stupačky - SW Motech
LCD
Černé plasty
Vyhřívané sedlo
Přelakování nosičů kufrů na černo

Samozřejmě čína , kdo si toto nechce připustit ať si to nekupuje ani nečte. I když máš Apple , Bosch atd... taky je to čína Co dnes není.

Celkový dojem z motory je super. Vypadá hezky, jedete to taky poměrně slušne. Zatím najeto do 1000 km. Takže se uvidí jak se bude chovat dál.

Po koupi bylo na motorce měněno několik pro mě zásadních věcí s kterými jsem počítal už při koupi motorky.
Displej z výroby je na slunci velice špatně čitelný i přes "upgrade” který byl proveden výrobcem je to bída. Vyměněno a super.
Další otřesná věc jsou stupačky. Člověk myslí, že se guma každou chvilku utrhne. Vyměněno za SW Motech a no paráda.
A na konec výměna plastů za černou. V době nákupu tu ještě černá nebyla dostupná. Teď už je. V černé motorka vypadá moc hezky.

S moto to není na žádné velké enduro. Zkoušeno a tlumiče jsou poměrně rychle na svém limitu. Polní a kamenité cesty nejsou problém. Ve stupačkách se stojí poměrně dobře i když pozice by mohla být trošku lepší.
Nejlépe se cítí na okreskách a překvapivě i v zatáčkách. Motor se nechá hezky vytočit, od 140 lehké vybrace v řídítkách i stupačkách ale nic hrozného.

Uvidíme po delší cestě. Dám vědět.