KTM 690 SM (2008)

Vlastník KTM690SM09
Vloženo 9.4.2024
Aktualizováno 10.4.2024

Funbike jak má být. Lehký, výkonný, hlučný

První dojmy - Po recenzích co jsem četl tady i jinde jsem měl trochu strach z nižších otáček a vibrací, ale nepřijde mi to tak špatný. Je fakt, že nejlíp se cítí od 4k otáček, ale celkem to jede i odspodu.

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo se chce bavit a netrvá na velkém pohodlí :-)

Doplňky na motorce - Leo Vince X3 výfuky, KN filtr, blastery Acerbis, CNC stupačky

Je to po dlouhé době moje první pořádná motorka. Hledal jsem něco zábavného a lehkého na kratší vyjížďky kolem komína. Nebyl jsem si jistý, jestli to nebude pro začátek moc silné, ale s odstupem času jsem rád, že jsem vybral KTM a ne Yamahu nebo Hondu. Je to lehký stroj se slušným zátahem. Když vyjíždím se zatáčky pod plynem, tak se často přistihnu jak se v helmě chechtám. Zvuk parádní, brzdy taky. Není to asi na dlouhý výlety, ale to nebylo v plánu. Zatím jsem neujel v kuse víc než 150 km s jednou malou zastávkou a celkem v pohodě. Samozřejmě pohodlí nejde srovnávat s cesťáky od BMW, které měl zbytek bandy, ale myslím, že je to nebavilo tak jako mě.

mazy31
mazy31 napsal 12.04.24 v 07:17 10b.

Krásná mašina pro zábavu hlavně s radostí