Triumph Legend custom (2001)

Vlastník Madook
Vloženo 26.3.2024
Aktualizováno 26.3.2024

Je to kafíčko se silným motorem.

První dojmy - Poctivá stavba a nádherný zvuk. Z jízdy mám pocit, který jsem si vždycky představoval. Byla to láska na první pohled a realita to jen potvrdila.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je spíše pro požitkáře

Doplňky na motorce - Doplňky:
brašna na motorce, mřížka na světlo, zrcátka, gripy a nějaké ty kosmetické úpravy

Pocity z koupě:
Vždycky jsem toužil mít Cafe Racer, ale čas na to něco postavit nebyl a hotové stavby většinou za nic nestály. Až se mi podařilo najít inzerát předělaného Triumpha. Na první pohled mě stavba zaujala (přesně dle mých představ) a cena byla přijatelná. Okamžitě jsem prodejce kontaktoval, byl velice ochotný sdílet více fotek, videí i informací o motorce. Slovo dalo slovo a já i moje manželka jsem jeli stroj okouknout (cca 250km daleko). Pocity jsem měl střízlivé a v hlavě spíše myšlenky, že domů pojedeme s prázdnou, byl jsem rozhodnutý, že pokud se objeví nějaký zajíc v pytli, motorku nekoupím (stále jsem měl v garáži CBR REPSOL 900). Pán otvírá garáž a tam stojí stroj krásnější než na fotkách, tlačí jí z garáže a startuje, v tu chvíli bylo rozhodnuto. Projížďka už byla jen třešnička na dortu. Nakládáme a valíme domů.

Pocity po sezoně:
Je to úplně něco jiného než na zalehávačce, člověk nemusí letět 200+ a tahat koleno po zemi aby měl rohlík na ksichtu. Je to styl, příjemná rychlost je 80-110 (otevřená helma) rychleji už to není příjemné pokud se ti teda nějaký strejda nenalepí na prdel aby tě pojel a pak čumí.
Trochu jsem měl obavy ze vzorku na gumách, ale zbytečné.
Motorka zatím bez závažnějších problémů, pouze jednou mě nechala na cestě, ale důvodem bylo pouze ucpané sítko v nádrži.
Letos jsem řešil zatím start po zimě, točila, ale nechtěla naskočit až přestala i točit. Následovalo nabití baterie (nic), repase startéru (nic) relé startéru (to je ono) oprava - 400kč.

callowsick
callowsick napsal 02.04.24 v 17:17 10b.

Krásně udělaný

MadMax1980
MadMax1980 napsal 02.04.24 v 10:22 10b.

Naprostá pecka

jawatar
jawatar napsal 02.04.24 v 07:56 10b.

Pecka kafáč

marafzs600
marafzs600 napsal 30.03.24 v 21:48 10b.

Vladounreal
Vladounreal napsal 29.03.24 v 07:23 10b.

moc pěkný stroj, je to přesně jak píšeš, tady jde o pocity ne o to jak to letí krajinou ani ji nestačíš vnímat. jsi pořád ve střehu a pak si jen říkáš, další den co jsem přežil