Suzuki GSF 600 Bandit (1999)

Vlastník Karlos125
Vloženo 23.3.2024
Aktualizováno 23.3.2024

Každodenní spolehlivý pracant!

První dojmy - Po pěti letech bez motorky jsem si u prodejce prvně sedl na Bandita a hned mi šel do ruky. Vyjel jsem na krátkou projížďku a vše mi připadalo přirozené a čitelné.

Motorku bych doporučil pro - Pro jezdce hledající klasický stroj na každodenní jízdu

Doplňky na motorce - Padáky
Přední plexi štítek
Sada kufrů GIVI

Bandit - to je můj sňatek z rozumu. Potřeboval jsem si pořídit spolehlivý stroj na každodenní dojíždění do práce a navíc za rozumnou cenu. Nakonec jsem na motorce jezdil nejen do práce po městě, ale vzal jsem ji i na jednodenní projížďky i několikadenní dovolenou ve dvou.
Motocykl je skutečně houževnatý, zkrátka poctivá stará práce - tím mám na mysli především klasickou stavbu trubkového rámu, chlazení vzduchem, karburátor a neexistence jakékoli elektroniky.
Dále oceňuji přirozený vzpřímený posez, širší řidítka, měkké sedlo (teď srovnávám s Yamahou YZF )
K motorce jsem dostal i kompletní sadu plastových kufrů, takže do práce, na nákupy i na cestování ve dvou zkrátka vybavené.
Za dvě sezony ježdění jsem z oprav řešil jen prasklou přední H4.
Při dlouhých jízdách je pak po vychladnutí dobré zkontrolovat hladinu oleje, někdy si vzal trochu více a to i při klidné jízdě.

NXram
NXram napsal 27.03.24 v 13:24 10b.

krásný klasický stroj, s minimem údržby bude jezdit ještě za 20 let, tyhle motorky mají něco do sebe také jsem předloni z nostalgie zakoupil GSF 1200 S, jen ještě nebyl čas se na něm pořádně svézt ...
Užívej ve zdraví

Robu
Robu napsal 27.03.24 v 12:32

Prekrasny nahac klasika. Taky jsem ho vlastnil pred 26 roky

steve1
steve1 napsal 27.03.24 v 11:34 10b.

Klasika - kulaté světlo, dva budíky, pár kontrolek bez barevné televize na řídítkách. Prostě krasavec.
A potěší, že nejsem jediný, kdo ještě jezdí na podobném čtvrtstoletí starém "veteránu"

Targus
Targus napsal 25.03.24 v 07:38 10b.

Jedním slovem NÁDHERA.

Mám-li tu "nádheru" rozvinout, motorka, která vypadá jako motorka a dokonce je i bez elektroniky, takže žádné návštěvy servisů a potupné telefonáty typu "mně to nejede, co mám dělat, přijeďte si pro mě".