Honda ADV 350 (2023)

Vlastník Mel79
Vloženo 19.2.2024
Aktualizováno 19.2.2024

Praktická na dojíždění do zaměstnání, velký úložný prostor, slušná dynamika jízdy, dobrý podvozek. Není to klasický skůtr.

Motorka koupena od Klokočka - Vstřícné jednání a ochota

První dojmy - Potvrzuje vše co jsem se o ní v recenzích dočetl. Jízda na ten obsah je dynamická, podvozek super a dobře se chová i na mírně nezpevněných cestách, což jsem měl již možnost otestovat. Další plus je ten velký úložný prostor takřka v základu...

Motorku bych doporučil pro - Dojíždění do zaměstnání jako hlavní, ale dají se absolvovat i výlety.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti a zadní kufr.

Zatím sbírám první dojmy, jelikož mám teprve druhý týden, ale zatím jsou to jen kladné body.
Hledal jsem náhradu za původní NC750X na dojíždění do práce a to splňuje.
Zejména je velkým kladem úložný prostor, bez nutnosti bočních kufrů jako tomu bylo u předešlého modelu. Tím zůstává obratnost do městského provozu.
Určitě bych vyzvednul podvozek který lépe zvládá nerovnosti našich "kvalitních" silnic, na rozdíl od klasických skůtrů a nezklame ani v drobném terénu.
Brzdy jsou na ten výkon dostačující a umí rychle zastavit i v případě krizového brždění.
Mile mě překvapil i mimo město, že zvládá jet velice svižně a v kopcích neztrácí rychle dech, toho jsem se trochu bál. Jeho maximálka je těch 140km/h což na běžné dojíždění i na větší vzdálenost stačí, když by byla potřeba náhodou jízda po dálnici.
Výbava velice hezká (vychytal jsem i s akcí na vyhřívané rukojeti na což si člověk velice rychle zvykne), bezklíčkové ovládání super, přehledný a čitelný displej, možnost propojení s telefonem.

Jediné mínus za mě je blízkozt tlačítek varovek u ovládání blinkrů, už jsem několikrát povedlo zmáčknout na místo blinkru. Druhá drobnost, razantnější upozornění, že jste mimo dosah klíčků krom ikonky na displeji. Situace nž jsem oblékl bundu měl jsem jen v mikině, vyjel z garáže a nechal nastartované na zahradě, vzal si bundu a vyrazil. Na křižovatce jsem si všiml ikony klíčů na displeji, ale motor nechcípnul, normálně bych odjel do práce a tam už nenastartoval...