BMW K 1200 LT (2003)

Vlastník maxihnus
Vloženo 14.1.2024
Aktualizováno 14.1.2024

Křižník pro dva. Vzdálenost je jen o PHM.

První dojmy - Po opravách a servisu konečně cestovní motorka se vším všudy. Váha je na zvyku, rozjezdy s otáčkou taky, ale pak už to jede samo jak má. Měl jsem všechny druhy strojů, ale tohle je i vzhledem k věku na pohodu a ježdění!

Dovoz z FR, koupeno na podzim 2023, servis kapalin a olejů, výměna spojky spojené s výměnou gufera pod setrvačníkem (při koupi klouzala jak sviňa). Nyní parádní cestování ve dvou (jinak ani nejezdím). Sám jsem váhou hroch, takže jsme s LT velcí kamarádi. Spotřeba mě dostala, vždy pod 5l/100km. Cestování za 1, platí pro oba účastníky zájezdu. Uvidíme co vydrží ten ABS bordel. Taky musím říct, že konečně mě nesere jezdit i po dálnici a za větru, s tím si LT poradí ja dopřeje Vám i přes tu nezáživnost prostředí fajn komfort při jízdě. Má paní kvituje pohled za sebe přes zrcátka pod řídítky, což před tím neměla ani omylem. Takže za nás doma posun vpřed!

dettektorr
dettektorr napsal 20.01.24 v 15:54 7b.

Fascinuje mě ta spotřeba. Pod 5 jsem se já nikdy se svou nedostal a to počítám i jízdy klobouk style. Můj Pán umí nejméně 5,09. Hezkej cesťák.

Vladounreal
Vladounreal napsal 19.01.24 v 07:10

Fešácký stroj ani se mi nechce věřit, že takový cesťák křižoval silnice už kolem roku 2000. Tak mnoho skvělých km s ním

petr13
petr13 napsal 18.01.24 v 10:49 10b.

HQMario
HQMario napsal 17.01.24 v 13:11 8b.

No tomu říkám pořádná mašina a pohodlná už od pohledu. Je to sice váha, ale o to větší budí respekt. Tak přeji krásné výletování a jen šťastné návraty domů - už aby bylo jaro

PYTEL1
PYTEL1 napsal 15.01.24 v 12:38 10b.