Yamaha XV 535 Virago (2002)

Vlastník zajíc02
Vloženo 11.1.2024
Aktualizováno 11.1.2024

jo-padla mi do ruky a jsem spokojen. Je pravda že zatim nemam s čim srovnavat,,nepočitam Pionýra a tátovu 150 s velkym plexi

První dojmy - no po delši době jsem se trochu i bál,ale po par km. už to šlo a jse rád že mi padla do ruky zrovna tato motorka .Virago je pro mne bezpečná motorka hlavně při zastaven je stabilní hlavně při jízdě ve dvou jsem rád že ji mám.

Motorku bych doporučil pro - pro mne a basta

Doplňky na motorce - Je v zaaaákladu moc si nepotrpím na ruzne dodělavky .Akorá mám bršny , ale ty jsou třeba

často jsem slyšel Virago Potom ji měl i bratr ---zajic 1 a tak trochu jsem i zaviděl, ale to je už dnes jedno ---mam ji taky---je to motorka vážně na pohodu a těším se na jaro .Moc zkušeností nemám a tak se stále učím .Bráškove - zajic 1 --- zajic 3---už mají větší motorky a tak občas s nimi jedu CHvilku trvalo než manželka přestala vyvažovat a pak už to šlo i ve dvou, libí se mi ta jistota při nsedaní spolujezdce .Zajic 3 mi nechal větší brašny a tak je z Viraga skoro velka motorka--- mam z ni vážně radost . Jezdim na phodu a mile mne překvapila spotřeba i ve dvou na 4,5---5 litru . Naštěsti poruchy nejsou .Je to motorka c. 20 roku stará, ale měla při koupi najeto 8000 km. a polovinu najezdil zajic 3 soused neměl čas líp pro mne. Určitě by šlo jet i dál má totiž hodně dobrý sedlo to je tak asi vše a Virago vřele doporučuji

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 18.01.24 v 21:40 10b.

Virago je prostě klasika .
Rozhodně dobrá volba .