Honda CBR 125R (2006)

Vlastník Miras-CBR-125
Vloženo 5.7.2007
Aktualizováno 5.1.2020

Strucne receno: Skvela motorka pro zacinajici, i na ni se da pekne vylecet z blubnuti!!! Super zatah, krasny zvuk s ladakem vl. vyroby. Na 125 dobra rychlost a hlavne s pneu 110 nebo 120 vzadu se da krasne klopit!!!

První dojmy - Na 125tku v 16ti letetech nemohu říct nic špatného. Samozřejmě zvukově to byl dobrý stroj... jen škoda, že neměl výkonnostně na starší konkurenční stroje jako jsou pili od cagivy a aprilie

Zkušenosti: Jsem mel s mým fichtlem s plameny a s babetou.Bohužel už i ty nehody mam za sebou, ale za to mohla ta uzka 100 pneu vzadu!!Nějaky doplňky Doplnky na CBR 125
Zdr bikeri,Moto mam uz konecne skoro uz 2 rok, jezdi slusne mam najeto kolem 20 tisic, moje upravy jsou na vyfuku fakt mooc very good zvuk, dal jsem dozadu pneu Bridgestone 120, ale na pristi sezonu tam bude 130 (to uz je za mnou, pneu se stahla na rafku dez bez, proste hrozny uz to tam nikdy nedam,nastesti jsem ji prodal) ted tam mam 110, dal jsem si tam ciry blinkry. Kdyby jste vedeli jak to zrychlit dejte vedet.Chci tam dat K&N vzduchovy filtr, ale to asi znat nebude.
Dejte vedet kdo ho tam mate jak to s nim jede Dík
Na ty fotce ten Buell proste na me nema vzal jsem za to a byl jsem v tahu. Ne, delam si prdel. Nechci Vas krmit jako ostatni. Novy rekord na dalnici z Ruzyne z kopce kolem benzinky pred odbockou na Stehelceves
150 Km\h
v zakrytu za dzipem a predjizdel jsem 2x kamion asi mi pomohli s odporem!! Dekuju jim. Skoda ze to bylo poprvy po roce co mam moto.

Cesty: Bratronice, Horice, Veltrusy a moooc najetych km v okoli. Nej cesta byla asi na Dubou!!

Cestopis:

By Miras

Další info: Nejvic jsem jel nejakych 143Km/h ale ta zadni pneu je vyšší takže jsem musel ject ještě víc, ale každýmu je jasný že z kopce na dalnici a jel jsem v poho v rychlim pruhu!! Takže v poho moto ale chtelo by to uz R6.

Reportáž:

Rossic@
Rossic@ napsal 26.11.07 v 16:01

Fesna repsolka mas to pekne udelany ty fotky ap mej se a km bez nehod

Miras-CBR-125
Miras-CBR-125 napsal 04.09.07 v 13:16

Mezi 3,5 mozna i do tech 4l.

napsal 02.09.07 v 21:26

Jakou máš na Repsolce spotřebu?

Miras-CBR-125
Miras-CBR-125 napsal 16.08.07 v 21:32

To vis ze bych nemel jo pneu je v poho uz jsem si zvyknul a zas jezdim jak .....!!!

stalker
stalker napsal 13.08.07 v 17:47

Zdravim,tak co jak zijes?Drží ta nová pneu dobře?Jestli by jsi mel volno o vikend,mohli bychom dat projizdku.