Yamaha XT 660 R (2005)

Vlastník Gamiro
Vloženo 28.12.2023
Aktualizováno 29.12.2023

Druhá motorka do rodiny, kdy jí potřebuji pro své sólo jízdy cestou necestou.

První dojmy - Šel jsem pro ní záměrně, byla za dobré peníze, oděrky nevadí- bude jezdit cestou necestou. Sedla mi barva, podpořili to laďáky a cena rozhodla. Jednobuch s dostatečným výkonem, širší sedlo než na cross, výška v pohodě.

Motorku bych doporučil pro - Motorka ideální pro toho, kdo začíná nebo přesedlává ze slabší a chce něco silnějšího. Ideální pro menší terén a vyblbnutí.

Doplňky na motorce - Laďáky Leo Vince, dolní a horní padáky, plech pod motorem, malá brašna na zadním nosiči

Je to jednobuch, takže to člověk musí mít pořád na vědomí. První jízda z Napajedel byla jako bych jel na mopedu ( oproti GS ). Plexi malé- rychlost nad 100km/h způsobuje kymácení hlavy. 5 kvaltů, drapáky taky nepřidají na komfortu, ale pro to jsem jí nekupoval. Budu jezdit sám, potřebuji jí na výpravy do lesů, luk, polí, úvalů, hald, polní cesty, mírné enduro dráhy,... SPZ v mém věku podmínkou ( 62), už nechci ujíždět polišům jak za mlada.
Brzdy trochu slabší, silný motor, výfukové potrubí vedeno kolem motoru (standart pod motorem), plech pod motorem, padáky, tlumiče v pohodě. Dostačující akcelerace, kontrolka stavu nádrže,
V sedě i ve stupačkách drží skvěle, akorát v terénu musím trochu zapomenout na přední brzdu (na silnicích je přední prioritní), tak jsem se jednou položil- ujelo přední kolo.
Vyměnil jsem klakson, protože ten originál troubí jako by jsi říkal: " S DOVOLENÍM". Takže teď troubím jak náklaďák

cechradovan
cechradovan napsal 02.01.24 v 16:04 8b.

teneros
teneros napsal 01.01.24 v 13:41 10b.