Suzuki GSR 600 (2010)

Vlastník Rady
Vloženo 27.10.2023
Aktualizováno 27.10.2023

Vynikající dojmy už byly z předchozí totožné motorky a tak mne nečekalo žádné nepříjemné překvapení. Přibylo snad pouze ABS :)

První dojmy - Moje druhá GSRo, tentokrát s ABS a v barvě, kterou jsem dlouho sháněl :) V garáži zbyl kousek místa, tak proč ho nechat prázdné :))) Jelikož jsem motorku tohoto typu znal, tak jsem věděl co kupuji.

První GSRo jsem před časem prodal a můžu říct, že s motorkou jsem byl natolik spokojený, že když jsem narazil v inzerci na ročník 2010 s ABS, najeto 8000km, první majitel, jasný původ a v barvě kterou jsem sháněl, tak jsem se dlouho nerozmýšlel a motorku po obhlídce zakoupil.
Na motorce byl ihned proveden kompletní servis, doplněn přední štítek, přešití sedla a přidány kufry Kappa pro občasné víkendové vyjíždky a odstraněny drobné kosmetické vady. Přidal jsem ještě pár doplňků a konečně opět vyrazil tuto krásku vyvětrat. Doma mám ještě motorku BMW K1200Lt, ale ta je na delší cestovaní.
S touto kráskou si prozatím užívám krásy našeho kraje, někdy sám, někdy s batůžkem ;)

Rady
Rady napsal 04.03.24 v 13:37

Děkuji

Vladounreal
Vladounreal napsal 03.11.23 v 12:53 10b.

moc fešácké GSR přeji jen samou radost se suzuki

Myschan
Myschan napsal 27.10.23 v 12:14 10b.

Přeji hodně šťastných kilometrů. Mít motorku a skútr je ideální kombinace. Ať slouží