Honda XL750 Transalp (2023)

Vlastník Roman2bk
Vloženo 22.10.2023
Aktualizováno 26.10.2023

Po delším vybírání a rozhodování jsem si konečně vybral, hurá! No a poprve v životě jsem si koupil úplně novou motorku. Je parádně ovladatelná Těším se, až ji kompletně vybavím třemi kufry a v další sezóně s přítelkyni vyrazíme na ní někam dál

Suzuki V-Strom 800DE: Samozřejmě jsem zvažoval i Stroma 800DE, zvlášť když mi Strom 650 parádně sloužil 12 let. Také po ježdění na BMW F850 GSA mi obě tyto japonské motorky přišly příjemnější, myslím, že jsou obě parádní. Nakonec mi ale více padl do ruky TransAlp :-)

První dojmy - Na místě hodně lehká a za jízdy parádně ovladatelná motorka :-) Výška na nasednutí a za jízdy tak akorát. Co se týče motoru, tak ve spodní polovině otáček klidná a v horní polovině výkon pro mě až až, to myslím ani nevyužiju :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv, kdo chce lehce ovlůdatelné cestovní enduro, se kterým jezdí více po asfaltu, včetně rozbitých asfaltek a nepotřebuje velký výkon litrového motoru.

Doplňky na motorce - Zatím jen blastry, vyhřívané rukojeti. Další doplňky samozřejmě budou, kufry, atd.

Vybíral jsem motorku i podle toho, aby dobře zvládala rozbité asfaltky a TransAlp to myslím v pohodě zvládne. Delší zkušenosti ještě nemám, zatím TransAlpa teprve ještě zajíždím

Po více výletech napíši víc.

jencekgs
jencekgs napsal 22.01.24 v 15:20 10b.

Romane, opozdene gratulace a at slouzi alespon stejne dlouho jako Stromek

lan
lan napsal 29.10.23 v 21:04 10b.

Hezká motka a ještě hezčí fotky, Štramberk, Mniši

Vlado
Vlado napsal 27.10.23 v 19:32 10b.

At ti slouží a dělá radost

Ozzy_
Ozzy_ napsal 27.10.23 v 08:45 10b.

Gratulace k nove motorce, uzivej ji kazdym kilometrem.

TomasNBK
TomasNBK napsal 25.10.23 v 20:18 10b.

Ať ti dobře a dlouho slouží