Indian Springfield (2022)

Vlastník Bredy2
Vloženo 8.10.2023
Aktualizováno 8.10.2023

Krásný cruiser, klasický vzhled amerických motorek. I přesto, že má moderní vybavení, si zachovává styl amerických cruiserů minulého století.

Motorka koupena od Indian Písek

První dojmy - První dojem skvělý. Oproti Dragstaru je moto vyšší, hlavně plotny, takže náklony v zatáčce nejsou problém. Motor má úžasnou sílu, není problém předjet v každé rychlosti. Jen ten větrný štít mě vadí, ale to je možná dáno zrovna mojí výškou 186cm. Jde ale jednoduše odmontovat (stačí vyklopit 2 páčky a je venku).

Motorku bych doporučil pro - Stroj je vhodný pro cestovatele a příznivce chopperů.

Po Indiánovi jsem toužil dlouho. Pak jsem se jednou na něm svezl a rozhodl se, žeuž nebudu jen snít, ale že ho pořídím.
Zatím najeto 15.000km, vše OK.
Motor má zátah jako lokomotiva, stroj se ovládá lépe než můj starý Dragstar (na který tedy nedám dopustit).
Ta váha 380kg je samozřejmě znát při manipulaci na parkovištích, jízda ve městě na semaforech taky docela unavuje, ale jakmile vyjedu mimo město, je to krása
Jedinou závadu vidím ve větrném štítu. Ten je tak blbě navržen, že zrovna při mojí výšce mi vibruje hlava, jakmile překonám 110km/h. Zkouším to vyřešit vyšším štítem.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 15.10.23 v 15:29 10b.

Nic pro mrňouse. Ale pěkná a ten krouťák...

Vladounreal
Vladounreal napsal 15.10.23 v 13:10 10b.

Je to kus poctivé mašiny tak hodně radosti s ním

Joa
Joa napsal 15.10.23 v 12:52 10b.

Nádherný kousek!!

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 09.10.23 v 22:00 10b.

jóóóó Indian je Indian .
Taky na něj špóruju .
Přeji pouze pohodové km a užívej . Taky jsem se jednou svezl ( dnes už na všech Indianech i HD , ale Indian mě prostě dostal ) .
Jinak je to hezký kousek a koukám v dobré výbavě.
Tak ještě jednou super stroj a k tomu už jenom super km.

PSanec
PSanec napsal 09.10.23 v 13:25 10b.

Moc pěknej stroj gratuluji. Jen super km.