Honda CRF1100L Africa Twin (2023)

Vlastník misantroppp
Vloženo 25.9.2023
Aktualizováno 4.10.2023

Překonává očekávání. Každou další jízdou roste nadšení.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Prodal jsem protiúčtem svého předchozího Horneta. Slušné jednání.

Yamaha Tracer 9 / 900: Na to že jde o velkou cestovní motorku, tak moc zalomené nohy. Prodejce Yamaha mě "neoslovil".
Ducati Multistrada V2 / S: Obava ze nespolehlivosti (možná zbytečná).

První dojmy - Zvykání si na hrubý projev velkého dvouválce. Do 3000 ot. projev starého traktoru, od 3000 ot. krása.

Doplňky na motorce - Větší blastery, dolní i horní padací rám, hlavní stojan, QS, boční deflektory.

Přechod z Horneta, krásně uhlazeného projevu čtyřválce, ale na kterém se nedalo jezdit delší trasy.
Motorka je v záběhu, hůře se hledá neutrál, ale předpokládám, že si to sedne.
Kupodivu oproti Hornetu se krásně naklání do zatáček. Možná je to dáno tím, že Hornet je asi o metr nižší motorka , zde možná funguje větší páka na naklánění do zatáček.
Koupeno se standartním plexi = na dálnici špatné, vítr se mnou cloumá jak s vlajkou. Dokoupil jsem boční deflektory a pořídím prodloužení plexi. U této malé Africy bohužel nelze dokoupit vyšší plexi, které by bylo výškově nastavitelné, ale je na pevno, což jsem nechtěl.

zuzaSV650s
zuzaSV650s napsal 05.10.23 v 19:32 10b.

Ať dlouho slouží, moc hezká motorka. K tomu tracerovi, mel jsem ho před afričankou a ten motor byl rarach na každý kvalt to frčelo znatelně víc než afka. Ale na cestování a podvozek me to nesedlo, tak jsem přešel na afričanku a spoko.

Kolama dolů, domů a hodně šťastných km.

Goodji
Goodji napsal 03.10.23 v 20:27 10b.

Fratr
Fratr napsal 01.10.23 v 15:51 10b.

Moc pěkná barevná kombinace