BMW R 1250 GS Adventure (2020)

Vlastník Gamiro
Vloženo 23.9.2023
Aktualizováno 23.9.2023

zaujala vzhledem, ročníkem, výbavou, barvou, cenou

Yamaha XT1200Z Super Tenere: Vysoký posez, nebyla nabídka zajímavého kousku
KTM 1290 Super Adventure: Recenze na výhřev zadnice

První dojmy - První jízda Praha- Petřvald. cca 450km, Občasný déšť. Padla mi nejen do oka ale i do ruky. Skvělý podvozek, posez, dynamika.

Motorku bych doporučil pro - Ideální stroj pro cestovatelé, kteří nechtějí jezdit jen kolem komína.

Doplňky na motorce - Doplňky? Padací rámy, přídavná světla, kufry, vyhřívané rukojeti, enduro režim, Pár věcí z Alího jsem ještě objednal,

Měl jsem Honda Varadero 1000Kl r. 2009. Vymazlený stroj, bohužel po operaci karpálů na pravé ruce jsem potřeboval tempomat. Na výběr ze strojů 1000ccm a více s tempomatem není. Africa by šla, ale na naše vyjížďky je vyšší, než potřebujeme.
K dnešku mám najeto cca 2000km. Oproti Varanovi má bohužel méně místa mezi jezdcem a spolujezdcem. Taky opěrka na kufru tlačí batůžek do zad. na Varanovi jsem měl přešité sedlo s gelem, to nechám udělat i na GSu. Udělám "packy" a posunu kufr o cca 5cm dozadu, dám novou opěrku.
Jinak skvělá jízda. Co je paráda? Podvozek, tlumiče řízení, posunovací štít, nižší těžiště, lepší manevrovatelnost na místě, rychlořazení, volba jízdních režimů, aut. vypínání blinkrů, přehledný display, spotřeba,... a ještě pořád objevuji.
na naše cestovatelské výpravy zatím parádní.

Jacek_18
Jacek_18 napsal 23.09.23 v 20:09 10b.

Nádhera , nádhera a ta barevná kombinace pecka .. 10b