Kawasaki Versys 1000 (2019)

Vlastník ndravec
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Vloženo: 14.10.2023, Uskutečněno: 13.10.2023, Stav tachometru: 44978 km, Zhlédnuto: 95x

Ve čtvertek 12.10. jsem dostal telefon, že objednané sedlo na Versyse je hotové a kdy si pro něj přijedu ? Na víkend jsem měl naplánovaný výlet na Moravu s odejzdem v pátek 13.10. Mělo být krásně, jenže nebylo. Sice jsem šel z práce dřív, ale ne už tak brzy jak jsem chtěl, protože už jsem věděl, že nikam nepojedu, a tak jsem měl čas si dojet pro sedlo. Vypadalo to na déšť a do poslední chvíle jsem se rozmýšlel jestli na motorce nebo autem. Nakonec jsem zvolil jistotu ať prší nebo ne, jedu autem. Cesta byla šílená, na dálnici na 25 km čtyři uzavírky, zúžení a já byl vždycky ve špatném pruhu, který nejel. Tak že cesta, která se dá zvládnout za 30 minut mi trvala 1 h a 20 minut. Šílený. Ale sedlo je doma. Myslím, že je moc pěkný, že se povedlo. Zpátky už pohoda bez uzavírek. Nakonec se roztáhlo a začalo i svítit sluníčko, ale to už je jedno.

• Kostel duchů

Počasí slibovalo krásný víkend, a tak moje dohoda s manželkou zněla jeden den na motorce a jeden den na společný výlet. S tím já nemám problém, protože přes týden se moc nevidíme, a tak je to příležitost být spolu a zaží

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • Tak jsem něco nakoupil

Přes zimu jsem tochu šmejdil po netu a objednal pár nových doplňků z Číny jak na motorku tak na camping. Ne ve všem se ty žlutý větve vždy trefily, ale co nadělám. Zas to tolik nestálo. Samozřejmě jsem si koupil i doplňk

Vloženo: 23.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024
  • Mosonmagyaróvár - termální lázně Maďarsko

Další velký výlet stále ještě v úvodu sezóny a na nové motorce. Tak nějak jsem přemýšlel jestli vůbec někam pojedu. Ale víkend sliboval pěkné počasí, a pak už se to má zkazit. Tak že jedu prozkoumat další lázně do Maďars

Typ: Dovolená
    Vloženo: 17.04.2024