Ducati Monster S2R 1000 (2007)

Vlastník Gurek
Vloženo 7.9.2023
Aktualizováno 7.9.2023

Ducati 100 procent! Suchá spojka. Výkon (pro mě) tak akorát a brzdy, u kterých sem si uvědomil, jak má motorka brzdit.

První dojmy - Divoký oř z Boloňské stáje, kterého musíte nejprve delší dobu nakoukávat a poslouchat. Skvěle se ovládá, pádá to do zatáček jedna báseň ale na brzdy musíte opatrně, jinak vytrestá a shodí. Není ABSko, takže opatrně. Posez ideál, dalo se dojet i k Balatonu na jeden zátah a ani prdel nebyla naštvaná..

Motorku bych doporučil pro - I když jsem sám při koupi nebyl nějak extra rozježděným jezdcem a pořád jsem cítil, že se mám co učit (a to i teď, když to píšu), tak jsem ji ukočíroval... Divošku jednu. Takže i méně zkušeným by se doporučit dala, ale chce to fakt dávat bacha na ty brzdy a na plyn vlastně taky. je to návykové...

Neodolatelná nabídka v inzerci na nejkrásnější verzi vlastně ještě původního monstříka... a už byla doma! Nebudu tady opakovat to, co už psaly desítky štastných uživatelů tady a jen jim dám za pravdu. Prostě buď ji miluješ, nebo ji (a vlastně celou původní rodinu Ducati) nenávidíš... :) Já se přidal k první skupině. V roce 2004 jsem si koupil jetého, Monstra 620 ale pořád pokukoval po těch silnějších, jenže nebyly ani zkušenosti s velkými objemy a ani budget, takže jsem se uskrovnil a vyčkával... A vyčkával až do 2016, kdy jsem objevil super inzerát na tuhle ikonu naháčů ve své nejdokonalejší verzi - Letmé kolo vzadu, červená s pruhy, karbon, otevřený spojkový koš performance a hned jsem měl nákupní horečku..

Prožili jsme spolu 5 let a za tu dobu jsem s ní:

- ujel výlet 2019 - ČR, Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Rumunsko,
- ujel výlet 2020 - ČR, Rakousko, Francie, Švýcarsko, Monako, Itálie,
- ujel dalších x výletů po česku..
- prožil i pár dramatických příhod, ale nic vážného a nikdy mě nenechala..

jawatar
jawatar napsal 08.09.23 v 10:47 10b.

DUCATI je nej!!!

Guzo
Guzo napsal 08.09.23 v 08:36 10b.

Posledný Mohykán .

Snekofon
Snekofon napsal 08.09.23 v 07:55 10b.

Vyčítám si některé své předchozí prodeje, takže vím, že tohoto Monstříka bych určitě litoval... a původní M900, nebo S2R1000 jsou na širším seznamu jako doplněk do garáže. Ta motorka má šmrnc jaký už u současné produkce nenacházím

Milanek13
Milanek13 napsal 08.09.23 v 07:08 10b.

Taky na S2R1000 moc rád vzpomínám. Měl jsem doma přes 10let a stále lituji , že jsem si ho nenechal .