CFMOTO 650MT (2023)

Vlastník Wita85
Vloženo 24.8.2023
Aktualizováno 24.8.2023

První motorové vozidlo, které jsem si kupoval jako nové. Objel jsem pár bazarových kusů a vždy něco nesedělo, takže nová je nová .

Motorka koupena od FIRMA:THROTTLE PUNKS (Praha 10-Uhříněves

Honda X-ADV: Cena i několiklet ojetých motocyklů je vyšší než nové CF
Royal Enfield Himalayan: Motorka mi naprosot sedne (mám krátké nohy), ale bohužel slabí motor s kterým bych se trápil.
Peugeot XP400: Oproti ADV350 motorkový podvozek, jede pěkně. Bohužel nemá možnost instalace stupaček a motorkový posez mi chyběl.

První dojmy - Jsem rád, že mě manželka přesvědčila pořídit si novou motorku. Mám najeto zatím pár stovek km a jsem spokojený. Pro mě kochacího jezdce naprosto dostatek výkonu, podvozek dělá co má a hlavně jsem nadšený z možnosti všechno si nastavit.

Doplňky na motorce - Z výroby přišla s bočními kufry a padáky. Co jsem zatím dodával byl centrální stojan.
Další věci jsou objednané a postupně budu instalovat.

Měl jsem přes deset let staré cestovní enduro Cagiva, do toho koupil pro děti 125ccm skútr. Cagiva bez ABS, s karburátorem už byla na výměnu a tak jsem původně koukal a seděl na hodně silnějších skútrech typu Honda ADV, Peugeot XP400 apod. Už toho moc nenajezdím, tak jsem si říkal, že těch pár výletu v roce na tom dám a jinak okolo komína a do Prahy je ten skútr lepší. Ale motorkový poset, kdy můžete se pořádně opřít do stupaček ať už na polňačce nebo v zatáčce sevřít nádrž... to prostě poskytne jen motorka.
Takže opět cesťák . CFko nabízí vše co jsem od motorky chtěl a ještě k tomu nová za cenu nižší, než ojetá renomovaná konkurence.
Cestování si motorce umím bez problémů představit, dal jsem celý den v sedle a bez problémů.

kubrt1965
kubrt1965 napsal 24.08.23 v 12:48 10b.

Zajímavá mašina

Pupi04
Pupi04 napsal 24.08.23 v 09:47 10b.

Dobrá mašina. Mě něčím neseděla, tak jsem koupil GT.
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu
(a samozřejmě 10b., když nakupujeme na stejném místě )