MV Agusta Brutale 910 R (2007)

Vlastník KulímR1
Vloženo 18.8.2023
Aktualizováno 18.8.2023

Moje první Italská krasavice, Doufám, že budu víc jezdit než servisovat

Yamaha FZ1 N: Brutálka je hezší a zábavnější

První dojmy - První dojem, když jsem k ní přišel byl ohromení, motorka je opravdu krásná. Po prvním svezení jsem hned věděl, že pověsti o dokonalých jízdních vlastnostech nelhali.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo má rád krátké ale zábavné a svižné vyjížďky. Ideálně zatáčky s dobrým asfaltem.

Chvilku jsem se rozmýšlel jestli ji koupit, vzhledem k nevalným recenzím ohledně problémů s elektrikou a ložiskem v zadním kole.
Nakonec jsem poslal rozum (kterého jsem ohledně motorek nikdy moc neměl) na dovolenou a rozhodl se ji pořídit.
Po prvním svezení jsem věděl, že jsem neudělal chybu.
Motorka jede krásně, reakce na pohyb plynem je okamžitá a jde neuvěřitelně rychle do otáček.
Do zatáček padá úplně sama aniž by se jí muselo pomáhat:
Rychlá jízda v přímém směru vzhledem k absenci kapotáží není nic moc ale kvůli tomu jsem si to nekupoval.
Pohodlí také nic moc, Posed není špatný ale tlumiče jsou dost tvrdé (ještě jsem nekoukal na nastavení), na rozbitých okreskách je to opravdu utrpení ale o to je to lepší na pěkném asfaltu.
Pomalá jízda po městě je také za trest, motorka je ucukaná a plynule to moc nejde.
Jízdu se spolujezdcem neplánuji a ani si ji úplně nedovedu představit, bylo by to utrpení pro oba.
Motorka a respektive já se na motorce cítím nejlépe v rychlých, táhlých zatáčkách s kvalitním povrchem. Motorka se určitě cítí hodně dobře i v serpentýnách ale na ty jsem zase moc velký šmatlák já.

SLAY
SLAY napsal 25.08.23 v 20:40 10b.

Krasavice však je to MV tak šlape k tvé spokojenosti

sorbon81
sorbon81 napsal 25.08.23 v 19:33 10b.

Krásná motorka

JollyJoker
JollyJoker napsal 25.08.23 v 08:49 10b.

Tak užívej

Gulf
Gulf napsal 18.08.23 v 19:25 10b.

výborná volba

Milanek13
Milanek13 napsal 18.08.23 v 11:06 10b.

S italkama život není nudný
Ať ti funguje a dělá radost.