Suzuki VS 800 Intruder custom (1993)

Vlastník Gargam
Vloženo 13.8.2023
Aktualizováno 13.8.2023

Na moji postavu (75kg, 170) akorát. Váží 216kg, takže dobře ovladatelná. Výkon 41kw je pro mne dostačující.

První dojmy - Vzhledem k tomu, že jsem před koupí této motorky jezdil na intruderu 1400, je tam znát výkon. Na druhou stranu 1400 je pro mne těžká a o něco vyšší .Hlavně na kruháči nebo při příliš pomalé jízdě trošku problém. 800 je nižší a o 50kg lehčí, takže daleko lépe ovladatelná a i výkonově vyhovující. Padla mi do ruky již po pár kilometrech.

Motorku bych doporučil pro - Intruder VS 800 je vhodný pro pohodovou jízdu a menší postavu.

Doplňky na motorce - Plexi,kufry,přední válec,chlasták,hodiny,zásuvka,padáky,chromové doplňky.

Proč zrovna intruder VS 800? Rozhodoval jsem se mezi Marauderem, Drag Starem a Suzuki. Recenzí jsem prošel hodně, ale všude je něco pro a něco proti. Nakonec zvítězila Suza. Za 80000.- jsem nemohl očekávat zas tak velkou diskotéku, ale jsem spokojen .Pár much to má, není to nový stroj. Jediná větší oprava která mě čeká, je spojkový válec Ten je potřeba udělat. Opravná sada stojí kolem 500, takže přijatelné.
Více napíšu až budu mít za sebou víc kilometrů.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 14.08.23 v 20:30 10b.

Vybrals dobře. Mám o 20 kilo méně, při stejné výšce a motorka má o metrák víc, než tvoje. Ale zvládám to. Jen když zastavím na štěrku a začnou klouzat boty, je to rvačka. Máš víc rozumu a motorka je také skvělá, tak užívej.

Pupi04
Pupi04 napsal 13.08.23 v 12:30 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

PSanec
PSanec napsal 13.08.23 v 08:59 10b.

Moc pěknej japonskej čopr,nejhezší napodobenina HD. Měj jsem 27let Intrudra 1400,bez závad.Přeji jen pohodové km.