Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2009)

Vlastník Rebel1981
Vloženo 9.8.2023
Aktualizováno 20.8.2023

Tak trochu splněný dětský sen. A klasický cruiser.

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV)

První dojmy - Motorka padla do ruky naprosto skvěle, jak kdyby na mě čekala. Všechno bylo jak naladěné přímo na moji postavu. Jen kolébkovou řadičku jsem si musel vepředu zvednout (vzadu šla logicky níž), protože při řazení nahoru přes patu jsem musel nohu zvednout až nevím kam.

Motorku bych doporučil pro - Každý komu se líbí klasický cruiser a zvládne utáhnout větší váhu.

Doplňky na motorce - Dokoupil jsem přední padáky, které se dají použít i jako předkopy, což člověk ocení při delší jízdě...

Vždycky se mi stroje typu cruiser líbily, ale nějak jsem se necítil na motorku, která má váhu přes 300kilo. Když jsem ji vyzkoušel a zjistil, že jízda je v pohodě, bylo vyhráno.
Zároveň jsem chtěl úložný prostor, což 2 kufry a nosič za opěrkou splnily.
Na dovolenou se s tímto strojem určitě vyplatí jet. Je to super zážitek.
Pár nedostatků se kterými se dá žít, motorka určitě má, ale člověk si zvykne. Zaprvé brzdy, které jsou slabší a na váhu motorky by to chtělo trochu lepší. Další je naladění převodovky, kdy při pomalé jízdě (20-30km/h) dvojka nezvládá a chce to podřadit na jedničku. To je za mě asi vše.
Pěkné silnice, pozvolné zatáčky - to je ideální místo pro tuto motorku. Ale dobře se cítí i ve městě a na slušných okreskách. Se spotřebou se pohybuji od 4,8 do 5,4 litrů, což jsem nečekal, protože za 5 litrů jsem jezdil na motorce s polovičním objemem.

vildus
vildus napsal 16.08.23 v 16:52 10b.

Černá jí prostě sluší ... parádní kousek tak ať slouží bez problémů !!

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 14.08.23 v 20:44 10b.

Je nizoučká. Paráda.

Vladounreal
Vladounreal napsal 09.08.23 v 18:39 10b.

je to pěknej macek tak hodně radosti s ní draku