Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2021)

Vlastník rogerpetr
Vloženo 29.7.2023
Aktualizováno 29.7.2023

Prostě úžasná jak na silnici tak i do terénu.Vysněná motorka. Najedete mnoho km a jste v pohodě.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Ochota vstřícnost

Yamaha Tenere 700 World Raid: atas je atas :-))

První dojmy - Po první jízdě jsem nevěděl co si mám myslet ale hned po druhé jsem věděl že je to co jsem přesně potřeboval. Chvíli jsme si na sebe zvyalii , jako třeba ovládání směrových světel a přístrojovky celkkově, ale po chvilce si to sedlo a je to prostě boží stroj

Po najetí prvni 1000 jsem pomalu začal snižovat veškeré asistenty a že jich tu mám ocela dost a pomalu zjištuji co si nechá a nenechá líbit a jaké jsou rozdíli v nastavení od výrobce.Musím řict že defakto používám pouze dva. Tour a offroad. co jsem si velice rychle oblibil bylo řazení bez spojky. Chvilku to trvalo ale nahoru je to báječná věc. dolů se nějak to mu bráním ale občas to tam padne pěkně. podvozek je užásný jak na silnici tak i na polních cestách. Trochu jsem bojoval s ovladaním na levé ruce a ze začátku jsem soíš do zatáček troubil než blikal, ale to si taky po chvilce sedlo. A úžasná věc je propojení s telefonem. prostě to funguje a člověk ma navigaci a vše co potřebuje v jednom přístroji.

dedikzk
dedikzk napsal 03.08.23 v 10:01 10b.

Krásná afričanka

PSanec
PSanec napsal 29.07.23 v 10:04 10b.

Afrika je Afrika, skvělá motorka.