Honda VFR 800X Crossrunner (2011)

Vlastník Obo67
Vloženo 14.7.2023
Aktualizováno 15.7.2023

Po patáliích s výběrem další motorky, která by nahradila bandasku jsem si řekl, že bude fajn si nakonec připlatit za něco novějšího než motorku z období okolo roku 2000 a hlavně za něco, co bude mít jasnou servisní historii.

Motorka koupena od FIRMA:Honda Lety - Racing Team HJM (Dobř - Perfektní přísup na doporučení kamarádů z okolí. Super showroom, lidi na krámu jsou super a je vidět, že je jejich práce baví.

Honda XL 1000V Varadero: Vyšší hmotnost než crossrunner, starší kousky s velkým nájezdem (což nutně není problém)

První dojmy - Tahle honda z Let byla jasnou volbou, vzhledem k tomu, že je k ní česká servisní knížka se záznamy z ofiko servisů Hondy. Posez je fajn, nohy mám kapku víc zalomenější, ale kompenzuje to napsoto vzpřímený posez. Říditka jsou tak akorát široká, plexi to bude určitě chtít vyšší a možná i s deflektorem. A ten motor! V4 V-tec je uplně jiný svět než řadový čtyřválec z bandasky nebo dvouvál z Varadera.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky i pokročilé jezdce - ta ovladatelnost je naprosto super. Hodí se pro někoho, kdo se chystá i na nějaké to menší cestování.

Doplňky na motorce - Už koupeno s navigací Garmin, 3x kufry GIVI a padáky SW motech. Nejbližší investicí budou určitě nové gumy a centrální stojan.

Zatím ji oťukávám, ale budeme si rozumět. Je to perfektně ovladatelný stroj s trochu ufo vzhledem a dost zajímavým motorem.

Vladounreal
Vladounreal napsal 15.07.23 v 08:32 10b.

tak hodně šťastných km chlape