Suzuki AN 400 Burgman (2022)

Vlastník Andrew42
Vloženo 14.7.2023
Aktualizováno 22.2.2024

Opět stříbrný krasavec s kufrem tentokrát o výkonu 22 kW.

Motorka koupena od FIRMA:J. Hamouzová - Suzuki Kladno (Klad

Yamaha TMAX: Moc drahá

První dojmy - Po týdnu ježdění velká spokojenost. Jezdí pěkně, je dobře ovladatelný, spotřeba pod 4 l/100km. Úložné prostory dostačující, jen přední přihrádky by mohly být také uzamykatelné. Takhle se bojím, kdo si ode mě půjčí rukavice jako první.

Motorku bych doporučil pro - Na dojíždění a popojíždění na střední vzdálenosti

Doplňky na motorce - Kufr Givi V47 a D3115ST čiré vysoké plexi

Průměrná spotřeba - 4.17933 l/100km

Suzuki Burgman 400 jsem měl vyhlídlého už řadu let a po těch letech se stále prodává a inovuje, tak předpokládám, že je již řádně vyladěný a spolehlivý. V dnešní poměrně široké nabídce maxiskůtrů moje volba zůstala u Burgmana, protože hledám spolehlivý dopravní prostředek, který hlavně dopravuje. Nepotřebuji stroj prošpikovaný elektronikou a všelijakými udělátky. Pak je akorát větší šance, že něco přestane fungovat a oprava bude řešena výměnou celého předraženého setu dílů. Přístup Suzuki je mi bližší - soustředit se na kvalitu a hlavní účel maxiskůtru.
Jízdní vlastnosti jsou dobré i když ne vše jsem zatím mohl zkoušet. Přecejenom se v prvních 500km moc nedoporučuje hledat výkonové limity, tak si to zatím šourám do 100 km/hod po místních okreskách.
Nechal jsem si také rovnou doplnit skůtra o 47l kufr Givi, aby se užitná hodnota o trochu zvýšila a dalo se s ním třeba i nakoupit.
Do budoucna asi pořídím vysoké plexi, protože to originální moc nechrání a nebaví mě mít ramena od much a při přepršce být mokrý od břicha výše.

Tak vysoké plexi pořízeno. Předtím na mě fičelo zepředu, teď při nižších rychlostech téměř bezvětří, při rychlosti nad cca 90km/hod se vítr točí a opírá se mi do zad - jak kdyby na mě usnul spolujezdec Tak nevím :-/

ČZAleš
ČZAleš napsal 14.07.23 v 18:28 10b.

Trochu výjimečná registrace v dnešní době . Burgmanů jezdí mraky, ale vše starší ročníky, tyto nové typy jsou celkem vzácností. Myslím si že kvůli ceně oproti konkurenci v této kubatuře. Přesto jsem ho zvažoval spolu s Forzou při koupi nového skútru, právě kvůli stejným důvodům jak uvádíte. Nakonec jsem ale koupil jeté Piaggio. Přeji mnoho příjemných kilometrů!