Triumph Street Triple R (2014)

Vlastník Oldič
Vloženo 25.4.2023
Aktualizováno 25.4.2023

Skvělá ovladatelnost a dostačující výkon.

Motorka koupena od FIRMA:Triumph Praha (Praha 4-Modřany)

První dojmy - Skvělá ovladatelnost a výborná stabilita. Velice hravá a lehká motorka. Jízdní pozice je dobrý kompromis mezi sportovností a každodenním použitím.

Motorku bych doporučil pro - Pro nadšence pro sportovní jízdu, kterým se ovšem nechce trpět za nízkými řidítky supersportů, s lehce proloženým cestováním na rozumné vzdálenosti.

Doplňky na motorce - Originální padací protektory rámu a motoru.

Pořízeno po Honda CB 1000 R (2010).
Změnu jsem chtěl zejména kvůli celkové hmotnosti. Po mnoho kilometrech a sezonách na Ducati a čtyřech sezónách na CB 1000R jsem chtěl to nejlepší z obou motorových koncepcí. U Triumphu jsem dostal jemný běh motoru s trochou té výbušnosti dvouválce. Doposud jsem o tříválcích jen četl, že propojují obě koncepce dohromady, po 8-mi letech s trojválci to jen potvrzuji.
Jinak výborný kompromis mezi agilností a stabilitou. Nejlepší kompromis co jsem kdy jezdil. Skvělá, ale ne jankovitá agilita - ovladatelnost. Naprosto dostačující stabilita pro každou zatáčku. Brzdy dostačující - není co řešit. Tlumení totéž - dostačující.
Ideální motorka pro výlety do Alp. na Sardinii, ale i cestování na rozumné vzdálenosti.

petr13
petr13 napsal 29.04.23 v 08:47 10b.