Suzuki DL 650 V-Strom (2018)

Vlastník FíkXTX
Vloženo 18.4.2023
Aktualizováno 3.5.2023

Úkol zněl jasně. Najít motorku jak na každodenní ježdění tak i na nějaký ten delší výlet po ČR nebo k sousedům po Evropě. Myslím že V-strom tento účel splní.

První dojmy - Doneslo se k mé osobě že kamarád bude prodávat stroma tak jsem za ním vyrazil na obhlídku. Ihned po příchodu do garáže jsem se cítil jak malej kluk kterej vidí vytouženou hračku a ví ze ji musí prostě mít. Pár slov o stroji a zkušeností z úst kamaráda ale stejnak mi přišlo že otvírá pusu na prázdno, jediné co jsem sledoval přez jeho rameno byla motorka která mu stála za zády a nenápadným pohledem říkala tak pojď chlapečku já tě svezu. Po chvilce byla domluvena zkušební jízda. Nasazuji helmu, hledí letí dolů nenápadné cvrknutí o magické tlačítko,,engine start" a motorka se probudila ze zimního spánku. Řadím za 1 vyjíždím z garáže na tváři se mi objevuje úsměv od ucha k uchu který trvá asi 150 km než jsem z motorky slezl. Vracím se zpět a vezu kapesník pro kamaráda protože po prvních pár kilometrech mi bylo jasné ze s tímhle strojem toho chci poznat mnohem víc.

Motorku bych doporučil pro - Všestranné moto

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, vyhřívané hefty, tankvak, navigace tom tom rider 450, kryt předního světla,padací rám, hliníkový kryt pod motor, stupačky,komplet výfuk mivv s homo., Top case , potah sedla, centrální stojan.

Jedna zkušební jízda a převoz do garáže zatím nic moc, ale během sezóny doplním místa které jsem stihl navštívit.

FZR600R
FZR600R napsal 19.04.23 v 14:13 10b.

Clint.
Clint. napsal 19.04.23 v 06:54 10b.

Tak vítej ve stromořadí je to skvělá a dokonalá motorka

michalovicz
michalovicz napsal 18.04.23 v 23:06 10b.

ať slouží