Yamaha FZS 1000 Fazer (2002)

Vlastník _Sparrow_
Vloženo 11.4.2023
Aktualizováno 11.4.2023

Můj vysněný stroj! Jezdil jsem dlooouho FZS 600 a teď konečně FZS 1000. Na to, že to je 2002 je pořád krásný a letí jak z praku!

Motorka koupena od FIRMA:Karel Kovářík - Kmoto (Klatovy II) - Inzerováno jako TOP stav, ale jel na 3 válce. Výměna svíčky nepomohla, byla vadná jedna ze startovacích cívek. :(

První dojmy - Neskutečný zátah, parádně se vodí, trošku tužší než 600 ale to bylo asi spíš nájezdem mé 600 :D

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro někoho, kdo zvládne svůj mozek ukočírovat a nepodlehne zátahu 105kW! :)

Doplňky na motorce - Vyhřívané hefty Oxford
Padací protektory
2x USB zásuvka s kontrolou dobíjení
TopCase Givi V47NNT

Byl to odjakživa můj sen, jenže když už jsem si udělal papíry, tak pak už na 1000 nezbylo a já chtěl už tak moc jezdit! :D No, nakonec po téměř 10ti letech se šestkou jsem se dokopal ke koupi litru! Mno... ale stále mne to táhne do kopců a více k enduru než na okruh...

context
context napsal 18.04.23 v 20:49 10b.

Parádní mašina, přeji hodně najetých kilometrů bez nehod a dlouhou sezónu hlavně ať ti dělá jenom radost

Kama_0075
Kama_0075 napsal 12.04.23 v 21:20 10b.

Jo, je to hodně dobrej stroj a krásně se vodí, taky jsem ji jezdil.. Ale poté co jsem po Praze začal jezdit místy i 160 tak jsem to poslal radši dál...