Triumph Thunderbird 900 (2002)

Vlastník turkpet1
Vloženo 7.4.2023
Aktualizováno 16.7.2023

Dva krát do rovnakej rieky...(ne)vstupiš

Motorka koupena od Jurgen z DE - Perfektný prístup nadšenca zn. Triumph, nazvime to : from Deutschland

Honda CB1100R T-Rex: Nešlo odolať kombinácie farby a zachovalého stavu...a predchádzajúceho pozitívna skúsenosť s TB900

První dojmy - To nemôže byť pravda. Veď vyzerá ako nová!! V takom stave si presne predstavujem kúpiť jazdenú motorku.

Motorku bych doporučil pro - Aj pre vyššie postavy- nie je tak malá ako motorky , ktoré triumph vyrába teraz.

Predal som Triumph Thunderbird 900 (TB900) a hľadal niečo podobné...proste klasiku...
Videl Bonneville T120...CB1100ex.. Brixton 1200...,skúsil Kawa Zephyr 1100...a nič...Nove motorky sa vyrábajú čím ďalej tým menšie...Najviac ma zaujala nová Kawa w800.
Začalo mi byť smutno za TB900.
Tak som hľadal...a našiel v DE ...cca 20km od Francúzskych hraníc.

Stav novej motorky...majiteľ fanda zn.Triumph..aj staršie auto Cabrio Triumph má...
Túto už nikdy nepredám. Ešte zaregistrovať v ČR a hurá..
Pár úprav prebehne, ale tak aby sa dalo všetko raz vrátiť do stavu ako vyšla z fabriky...to už bude za pár ďalších rokov mať aj zberateľskú cenu

Upgrade prednej brzdy na 3 pístkovou...starý třmen do krabičky..na motorku náhodím až v důchodu až bude moto bydlet v obýváku

FCR Karburatory: iný level pružnosti

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 17.04.23 v 19:51 10b.

A teď už to jde.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 15.04.23 v 12:26

Blažený úsměv, to je první, co mě napadlo při pohledu na tvůj stroj. Je vážně hezký. Škoda, že nejde vložit body. Je to na 10b.

Targus
Targus napsal 14.04.23 v 21:31 10b.

Co na to říct? Teda vlastně napsat.

I kdyby jinak nestála za nic, ta linie horního obrysu je geniální.
Ještě jinak - tahle motorka se prostě NEDÁ NEKOUPIT!!!

twingo493
twingo493 napsal 14.04.23 v 12:34 10b.

Nádhera ...

Michal21
Michal21 napsal 14.04.23 v 11:07 10b.

Hmmm