Honda CBR 600F (1991)

Vlastník RadovanŠramek
Vloženo 7.4.2023
Aktualizováno 7.4.2023

CBR600F legendární švihadlo pro lidi, kteří si chtějí prožít závodní mašinu v běžném provozu.

Motorka koupena od jiný prodejce

První dojmy - Když jsem poprvé sedl na CeBeRo, říkal jsem si, co je to za prcka? Při mé výšce 182cm jse se za řídítka poskládal a vyjel. Hned za městem mě mašina ujistila, že výkon 100koní není jen papírový a vzhledem k tomu, že mám něco najeto, nutila mě okamžitě zalehnout a dát jí na prdel.

Motorku bych doporučil pro - Honda CBR600 je ideální pro někoho, kdo je menší postavy, třeba holčina s adrenalínem v krvi, nebo pro někoho, kdo se chce vyblbnout s rychlou a silnou mašinou na trase, která nepřekročí mapu střední Evropy

Tahle mašina je přesně to, co očekáváte od silničky s pověstí, kterou má.. Jak jinak si vysvětlit, že ve městě se chová jako hračka s ovladatelností kola značky Liberta a po dálnici lítá 230 bez větších obtíží? Vybral jsem si ji přesně proto, že se pod kapotou skrývá brutální a nemilosrdný závoďák kličkující mezi vším, co se jí postaví do cesty. Je to sice šestikilo, se spotřebou kolem sedmi litrů v ekonomy režimu, ale když jí dáte, co chce, držíte jí v otáčkách a nehledíte na spotřebu, lítá jako splašená, je s ní sranda a odmění vás pocitem z bezva projížďky. Pochopitelně posez a nutnost zalehnutí od minimální rychlosti není pro každého a delší trasy si vždycky odtrpím bolestí rukou a zad, ale na adrenalinovou lítačku je to skvělý stroj, který doporučím každému, kdo má rád okamžité zrychlení, svižnou jízdu a obratnost.. Přeci jen má sto kobyl, nezkušeného umí potahat a lehce se staví na zadní. Mám tu mašinu prostě rád, dávám jí na prdel a ona mi to vrací se vší parádou stabilitou v zatáčkách, krásným zvukem čtyřválce a okamžitou reakcí na plyn i v maximálních rychlostech. Upřímně lituju spolujezdce.. Já bych si tam nesedl :D Celková konstrukce je skvělá, nevlní, po zadním drží, centrální zadní tlumič je slabší pro dva a při skocích na hrbolech, při flokování je úžasná a srovná se rychle. Prostě úžasný stroj na blbnutí pro zkušenější jezdce

FZR600R
FZR600R napsal 10.04.23 v 07:53 10b.

Krásná, nepřeplácaná barevná kombinace. Za mě ideální. Přeji mnoho šťastných motokilometrů...