Honda Monkey 125 (2023)

Aktualizováno 9.3.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

puffybodie
puffybodie napsal 08.05.23 v 08:54 10b.

Ale koupil jsi tu nejhezci. Stihl jsem ji obdivovat nez jsi ji vzal Tahle barevna kombinace s tim sedlem to se jim fakt povedlo

Jarda
Jarda napsal 04.05.23 v 10:45 9b.

Ahoj, krásná Monkyna. Můžeš tady vytvořit skupinu a pozvat tam lidi, kteří mají tedy registraci:

bledemon
bledemon napsal 10.03.23 v 09:18

v registru čr je k lednu celkově 184ks Z125MA (monkey) a 190ks MSX125 (grom)

Vecnyzacatecnik
Vecnyzacatecnik napsal 10.03.23 v 08:33 10b.

Vitej v klubu

zimirekm napsal 10.03.23 v 05:53

Vyborny napad. Jen je trochu jasne, ze majitelu moc nebude, kdyz si clovek uvedomi, kdo si ji opravdu koupi. Je to mega rozdil mezi tim, kdo by ji chtel, protoze se mu libi To uplne kazdemu

Rijo napsal 10.03.23 v 04:11

Mam v plánu vytvořit stránky pro majitele a příznivce Hondy Monkey, jako místo, kde by se dalo získavat a vyměnovat informace a zkušenosti, sdílet fotky, rady atd. Zaregistroval jsem si doménu www. hondamonkey.cz . Zatím ještě není aktívni, musím zjistit co a hlavně jak se dělá web atd. Eventuálni polupráce a pomoc "Monkeyistů" vítana...

zimirekm napsal 09.03.23 v 21:01

Ty srouby znam. Jen ta cena Ty moje krytky staly 12 kc Jeste jsem na matky osy kol pouzil chromove krytky, co byly puvodne na wartburga. Nejsou moc na foto videt, ale pasuji dokonale. Mel jsem je puvodni a nikdy nepouzite po tatovi. A na casti ramu, co se dotykaji paty pri jizde, jsem pouzil vrapovou cernou folii. Ochrani pred poskrabanim od bot a da se to po case snadno vymenit za novou. Posledni jsem nastrikal cernou metalizou kryt kolene. Ta je tedy draha, jelikoz je do 800 stupnu. Ale lepsi nez ta zakladni cerna matna, jako koleno.

Kali88
Kali88 napsal 09.03.23 v 21:01 10b.

Líp bych ten úvod nenapsal

Rijo napsal 09.03.23 v 18:11

něco takového kdyby se u nás dalo sehnat

Rijo napsal 09.03.23 v 17:59

Já bych měl zájem o šrouby a ne jenom o krytky do trubek na sedadlo. Videl jsem takové co se dají sroubovat ručně bez klíče ale chtějí za to 1000 .

zimirekm
zimirekm napsal 09.03.23 v 16:59 10b.

Ahoj. Mam uplne stejnou uz od lonska. Poradim drobnost. Pokud chces krytky do trubek v predni casti sedacky, tak za par kacek koupis plastove v marketu na zaslepeni trubek. Prumer je 30 mm. Jeste doporucuji hned u nove prestrikat koleno vyfuku jeste minimalne jednou. Zabranis pak tomu, ze casem muze byt nevzhledne a zrzave. Jako bonbonek jsem vymenil retez za zlaty, zlate cepicka a dal spz kde mam napsano Monkey. Nosic mam original, ale zpracovani je spise prumer. Foto mam v tapetach na profilu.