Yamaha XVS 1300A Midnight Star (2007)

Vlastník KlasikHT
Vloženo 9.3.2023
Aktualizováno 1.5.2023

Japonečka Malá s nádhernými tvary, srdcem, barvičkou... Teď už jen se zkamarádit.

Motorka koupena od FIRMA:LM-moto (Rabštejnská Lhota) - Perfektní domluva, vyřízení papírů a dovoz až před garáž.

Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic: Zvítězila modernější a silnější sestra.

První dojmy - Kraska co mi padla do oka jako první. Potom celou zimu hledání alternativ, plusů/mínusů abych se po zhlédnutí mnoha dalších značek a modelů vrátil k téhle první. V první chvíli a na místě respekt. Přeci jen je to poctivý kus železa s pěknou váhou, ale jak se rozjede je to nádhera. Jen s řazením a otáčkami je potřeba se trochu sžít.

Motorku bych doporučil pro - Pohodárům co mají srovnáno mezi ušima.

Doplňky na motorce - Zatím jen nezbytná klasika.

Modernější technika, vstřikování, řemen... dostatečně silná, ale zas ne tak moc jako větší 1900 sestra.
Zatím jsme dali jen 5km mezi poli, protože teď je na řadě udělat "velké Áčko", aby jsme mohli jezdit legálně.
Chvilku potrvá než si trochu troufnu, pže jsem na něčem větším neseděl pěkných pár pátků, ale uz se nemůžu dočkat.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 02.05.23 v 13:37 10b.

Líbí se mi, jak je nízká.

vildus
vildus napsal 02.05.23 v 09:42 10b.

Mám od letošního února tu samou zatím jsem s ní najel asi 500 kiláků ... pohodlná a rychlá

Prima svezení ... tak si ji užij

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 14.03.23 v 12:56 10b.

hezký kousek
Je potřeba dodělat ty noty a pak hurá na silnice. Není se čeho bát, pak už si budeš jen usmívat a drandit po silničkách .

PSanec
PSanec napsal 09.03.23 v 16:30 10b.

Pěknej cestovní custom od Yamahy.Přeji pohodové km.