Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník ostwind
Vloženo 6.3.2023
Aktualizováno 6.3.2023

Pohodové cestovní enduro, na kterém se bez problémů zvládnou tísíce kilometrů v sedle po všech evropských silnicích

Motorka koupena od Roman Milo

První dojmy - Moje první motorka, koupená na doporučení kamarádů, kteří vlastní stejné stroje. pro začátečníka mé výšky úplně ideální stroj. Nemůžu si na nic stěžovat.

Motorku bych doporučil pro - Super stroj pro začátečníka, co se potřebuje vyjezdit, aby absolovoval bez problémů horské cesty v alpách i rychlé přesuny po dálnicich. Dobrá stroj i na ježdění v kolonách do po ucpané státní silnici I-43 v úseku Černá Hora - Brno :-)

Doplňky na motorce - Padáky, šus plech, blastery, držáky bočních kufrů od Marcesluse - to je nutná doplňková výbava.
Trochu frajeřinka je laďák Mivv Oval Titan - hezký zvuk, úspora pár kg, ale přišel jsem díky jiným svodům o centrální stojan. To mne docela mrzí.

Chtěl jsem původně úplně jiný stroj, ale po diskuzích s kamarády jsem si vybral toto známé a osvedčené silniční enduro.

Za dva roky najeto asi 12tis km, v tuzemsku i zahraničí. Jako zelenáč si nemůřu na nic stěžovat. I když je to letitý stroj, co má něco najeto, tak stále jezdí krásně bez problémů. Dobře servisovaná motorka vyžaduje jen kontrolovat hladinu oleje a včas přezouvat na nové gumy (ale v pořádnem servisu, kde ví, jak se správně osazuje přední kolo!)
Jezdi se s ní dá všude, polní cesty jsem ale zatím ještě moc nezkoušel.

Na cestování je to super stroj, Boční kufry jsou ale nutnost, pokud chcete něco naložit.

Čukot
Čukot napsal 12.03.23 v 09:20 10b.

Bezva stroj kolego ,nebudeš litovat přeji spousty kilometrů a hlavně kolama důle