Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník manasas
Vloženo 3.2.2023
Aktualizováno 3.2.2023

Černý ďábel od Japonských inženýrů!

Motorka koupena od Natural_95 (Bořitov)

První dojmy - První jízda byla neskutečný rozdíl oproti Kawasaki ER-5, kde jsem se svými 185 cm byl jak vosa na bombónu :D Tady člověk sedí jak na haj... záchodě. První vyjížďky kolem komína byly se značnou opatrností, ale po necelých dvou měsících jsme vyrazili na EuroRoadTrip.

Doplňky na motorce - Stromek je vyzbrojen: Padákama Givi, Vyhřívanými hefty Oxford, Boční kufry Shad, TopCase Givi, Snížení stupaček a stupačky Marselus, Laďák

Volba této motorky byla docela jednoduchá, protože brácha přivezl do baráku Yamaha XT1200Z Super Tenere. Tak byl Stromek k mání, neváhal jsem ani minutu a vyhodil jsem inzerát na ER-5.

Jak už jsem psal tak jsme během první sezóny zvládli se stromkem vyrazit na větší výlet po Evropě cca 3350 km za 7 dní. První sezóna se obešla bez sebemenší závady nebo problému.

Ke konci sezóny jsem na motorku namontoval snížení stupaček. Čímž jsem se úplně zbavil občasných křečí ve stehnech po delší době v sedle.

Čukot
Čukot napsal 04.02.23 v 14:08 10b.

Krásná mašina zabijáku ,velice dobrá volba ,nebudeš litovat ,přeji mraky spokojených kiláků a hlavně kolama důle ,začátkem července plánujeme Albošku ,kdyby jsi měl cukání klidně pisni