BMW R 1250 R (2020)

Vlastník HondaGiRRl
Vloženo 4.1.2023
Aktualizováno 4.1.2023

Je to mladší sestra R1200R, kterou mám pátým rokem. Dalo by se říct, že ji vlastně znám velice dobře, a přesto je to pro mě tak trochu nová a neznámá motorka.

První dojmy - Jela jsem na ní pořádně zatím jen jednou. Je o něco sportovnější, o dost svižnější a o něco hezčí. Napoprvé mě trochu vytrestal asistent rozjezdu do kopce, který se aktivoval, když jsem to tak úplně nečekala a potřebovala rychle vyjet z parkoviště na silnici. Ale to se poddá a věřím, že si užijeme spoustu krásných kilometrů jako na její předchůdkyni.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny s vytříbeným vkusem :)

Doplňky na motorce - Vyhřívané sedlo a mlhovky, jinak je vše série.

Téměř veškeré zkušenosti jsem popsala v prvních dojmech, o moc víc než ty první dojmy vlastně zatím nemám :))
Proč jsem si ji vybrala? Protože ji znám a ta motorka mi prostě sedí. Je to sice trochu mastodont a s mojí tělesnou strukturou se na ní malinko ztrácím, ale na druhou stranu je tak krásně ovladatelná. Umí být pekelně rychlá a stejně tak si umí příjemně vrnět v nízkých otáčkách a nechat mě kochat se krajinou. Prostě mě baví.

CB1000R
CB1000R napsal 17.01.24 v 14:09 10b.

Krásnej bike

marna
marna napsal 05.01.23 v 10:07 10b.

Znalkyne dokážu oceniť mohutné vibrácie objemného boxera

ErkoPeťa
ErkoPeťa napsal 04.01.23 v 18:50 10b.

Skvela volba

Michal1011
Michal1011 napsal 04.01.23 v 13:22 10b.

Líbí se mi tvůj vytříbený vkus Tak se opatruj

Ivos
Ivos napsal 04.01.23 v 12:25 10b.

Desítka -bo jste super sousedi
Jsem slyšel teda
Takže ať slouží, dělá radost a Méďa ať se nesplete v garáži při odjezdu Až bude teplo